1945 - 1951 PAŃSTWOWE SZKOŁY BUDOWNICTWA

ROK SZKOLNY 1946/47
KL. III LICEUM BUDOWLANE

ROK SZKOLNY 1947/48
KL. III LICEUM BUDOWLANE
KL. III LICEUM DROGOWE
LICEUM BUDOWLANE /EKSTERNI¦CI/

ROK SZKOLNY 1948/49
KL. III "a" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "b" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "c" LICEUM BUDOWLANE
KL. III LICEUM DROGOWE
LICEUM BUDOWLANE /EKSTERNI¦CI/

ROK SZKOLNY 1949/50
KL. III "a" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "b" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "c" LICEUM BUDOWLANE
KL. III B LICEUM DROGOWE

ROK SZKOLNY 1950/51
KL. III "a" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "b" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "c" LICEUM BUDOWLANE
KL. III "a" LICEUM DROGOWE
KL. III "b" LICEUM DROGOWE


ROK SZKOLNY 1946/47
KL. III LICEUM BUDOWLANE
Biemat Jerzy
Bojda Edward
Całka Marian
Ciepłowski Zbigniew
Folta Zbigniew
Forecki Stefan
Gabryś Marian
Heller Witold
Horyl Alojzy
Jasiński Wiszomir
Jędryjaszkiewicz Kazimierz
Klakla Wiara
Klus Brunon
Kurek Hubert
Krawczyk Marian
Krzyszkowski Zbigniew
Kwas Julian
Lempa Teodor
Lipok Jan
Łatasiewicz Józef
Musioł Wincenty
0siecki Edelberg
0leksów Wiktor
Raczyński Eugeniusz
Rorot Jerzy
Różycki Tadeusz
Rzyman Jan
Ścisło Marian
Stanienda Leopold
Stefańczyk Emil
Świechowicz Tadeusz
Świetlik Helena
Szymik Tadeusz
Wandzel Tadeusz
Wasilewski Jerzy
Wiatr Jan
Wójcik Jerzy
Wyglenda Bolesław
Zygadło Jan
Żogala Franciszek



ROK SZKOLNY 1947/48
KL. III LICEUM BUDOWLANE
Antoniak Adam
Cieślik Jerzy
Cybulski Jerzy
Czuchryj Stanisław
Czura Jerzy
Fotek Stanisław
Gołdziński Edmund
Gołębiowski Kazimierz
Grzegorzek Hubert
]aniszewski Edward
Kluka Antoni
Koczy Franciszek
Kowalski Zdzisław
Kuzminczyk Włodzimierz
Laski Mirosław
Łata Marian
Majchrzak Edmund
Matacz Aleksander
Misz Marian
Myszek Jan
Nadajczyk Jan
0lszówka Stanisław
Pecka Jan
Pyzik Jan
Przychodzki Marian
Rak Czesław
Rubik Wiesław
Szydło Franciszek
Widera Romuald
Wranik Bolesław
Wróblewski Mieczysław
Zawalski Zbigniew
KL. III LICEUM DROGOWE
Cichecki Ginter
Cwiakowski Zygmunt
Drożdż Czesław
Florek Stanisław
Hilewicz Ignacy
Jaroń Stefan
Kaczmarczyk Tadeusz
Kasza Emil
Kowal Stanisław
Kowalski Izydor
Krukowski Adam
Leszczyszyn Jan
Łukasik Eugeniusz
Makowiecki Władysław
Mleczko Stefan
Oktobrowicz Stanisław
Pieniążek Kazimierz
Piotrowski Mieczysław
Rozlach Stefan
Rudek Jan
Rudek Norbert
Sage Ryszard
Soska Włodzimierz
Sowula Zygmunt
Wołoszyn Władysław
Zarzycki Tadeusz
Zięba Ryszard
Filipowicz Ryszard
Sobczuk Edward
LICEUM BUDOWLANE /EKSTERNIŚCI/
Bób Tadeusz
Brodziak Roman
Charciarek Władysław
Dąbrowski Tadeusz
Derejczyk Edward
Dziedzic Julian
Głąbiński Edward
Gniożdziorz Manfred
Gomółka Ludwik
Holesz Henryk
Jasicka Tadeusz
Kondziołka Józef
Kleszcz Roman
Kopka Adam
Kozioł Józef
Krzyżanowski Bolesław
Kubańda Alojzy
Kwiczala Józef
Laszczak Franciszek
Loska Bolesław
Mental Józef
Mitelski Benicjusz
Mucha Lucjan
0piela Antoni
Pająk Mieczysław
Piecuch Erwin
Pierzchalski Antoni
Plucha Józef
Pochopień Józef
Przemyk Joachim
Pudełka Kazimierz
Skarbek Józef
Skrzypek Stanisław
Stanek Edmund
Sztwiertnia Alojzy
Stwora Władysław
Tabaczyński Augustyn
Urbański Jerzy
Żelichowski Zdzisław


ROK SZKOLNY 1948/49
KL.. III "a" LICEUM BUDOWLANE
Adamek Stanisław
Albrychiewicz Jerzy
Bajdor Włodzimierz
Borczuch Zenon
Chrostowski Lucjan
Chwistek Stefan
Fabiańczyk Stanisław
Góralczyk Stefan
Halski Kazimierz
Knapik Ryszard
Kobiak Ewa
Kosturkiewicz Jakub
Kret Marian
Kudrys Jerzy
Kowacz Zbigniew
Lorek Alfred
Mielnicka Maria
Mikulski Tadeusz
Nowacki Tadeusz
Pluta Piotr
Pniak Zygmunt
Popiel Aleksander
Pajączkowski Aleksander
Stach Roman
Stępień Stanisław
Śliwińska Bogumiła
Skapczyk Franciszek
Szmit Henryk
Witosiński Kazimierz
KL.. III "b" LICEUM BUDOWLANE
Bajda Jan
Broszkowski Aleksander
Chrubasik Józef
Dolatowski Zbigniew
Duda Henryk
Dudwał Rosław
Gierasimski Wiesław
Gruszecki Stanisław
Jacoszek Jerzy
Jarmundowicz Kazimierz
Jasiński Tadeusz
Kąkol Tasilo
Kroda Winicjusz
Kwadrans Karol
Lipa Henryk
Markiewicz Józef
Matuszek Mieczysław
Michalewicz Jan
Michalski Henryk
Musialik Adam
Nikołajuk Wiktor
Przedecki Tadeusz
Rachocki Stanisław
Ramik Bronisław
Słota Alojzy
Walus Józef
Włodarczyk Tadeusz
Zych Józef
KL. III "c" LICEUM BUDOWLANE
Brodziński Henryk
Buda Jan
Bulek Tadeusz
Dąbrowski Roman
Gaj Eligiusz
Jadczyk Stanisław
Janusiewicz Edward
Janowicz Kazimierz
Janus Stanisław
Klaja Zbigniew
Koczwara Maksymilian
Kropka Józef
Lapoń Eligiusz
Łukasik Lucjan
Łochowicz Czesław
Migdał Zdzisław
Pająk Tadeusz Puz Mirosław
Skorus Jędrzej
Sładek Konstanty
Stankowski Zdzisław
Szczubiał Czesław
Szota Tadeusz
Szwaczka Marian
Tabor Lechosław
Twardzik Stefan
Wielki Alojzy
Wróbel Mieczysław
Zawłocki Andrzej
KL. III LICEUM DROGOWE
Baliński Mirosław
Barczyk Euzebiusz
Capiga Józef
Dróżdż Marian
Fularski Edward
Gajda Józef
Gołąbek Szczepan
Gliński Józef
Głowacki Wiktor
Grolik Stanisław
Gwóźdź Stanisław
Jach Stefan
Jakielaszek Jerzy
Kobos Stanisław
Kozak Zdzisław
Kralewski Zdzisław
Latos Jerzy
Malinowski Mieczysław
Markowiak Antoni
Mazurek Jerzy
Mikunda Eryk
Niedźwiedź Łucjan
Nowicki Krzysztof
Piech Jan
Piekarski Wiktor
Pytlawski Andrzej.
Rzepkiewicz Adam
Sołtys Janusz
Smieszek Ludwik
Salita Zygmunt
Stanyk Stanisław
Stolarski Zygmunt
Strzelecki Bogusław
Szymański Stanisław
Tomecki Wiesław
Trofiniuk Henryk
Wach Wiesław
Warzecha Józef
Wolny Czesław
Zygmanowski Alfons
Zieliński Franciszek
LICEUM BUDOWLANE /EKSTERNIŚCI/
Bigaj Jan
Borowski Tadeusz
Brzeskot Leon
Czakoń Jan
Hertling Antoni
Jankowski Kazimierz
Januszewicz Romuald
Juszczak Kazimierz
Kossok Konrad
Mazur Kazimierz
Pindur Edward
.Tlatlik Brunon
Widota Kazimierz
Zięba Eugeniusz
Bablok Roman
Celej Gustaw
Czerwiński Eugeniusz
Hałaczkiewicz Stanisław
Jakób Antoni
Krawiec Władysław
Kubisa Ryszard
Kolybacz Jerzy
Kucz Ludomir
Lewandowski Franciszek
Lebiocki Teofil
Moś Leon
Nosiadek Jan
Szostak Zygmunt
Sadowski Jan
Szromek Henryk


ROK SZKOLNY 1949/50
KL. III "a" LICEUM BUDOWLANE
Arendarczyk Jan
Biegański Tadeusz
Borowiec Władysław
Bujny Bogusław
Chroszcz Krystyna
Dróżdż Włodzimierz
Dudzicz Włodzimierz
Ferdyn Zdzisław
Gibas Leszek
Grycz Herbert
Gwioździk Henryk
Halama Ryszard
Hesse Wojciech
Jurkiewicz Piotr
Kaczmarek Kazimierz
Kasprzak Ryszard
Klich Henryk
Karwot Feliks
Krawczyk Jan
Lelonek Henryk
Łaguna Jan
Łukoszek Emil
Magiera Zdzisław
Majewski Jan
Maliszewski Wiktor
Naryżny Jan
Niemczyk Władysław
Nowak Alicja
Nowak Zdzisław
0lesiński Jan
Opilski Jan
Pielawa Karol
Potempski Marian
Rogowicz Piotr
Sauer Henryk
Sepielak Marian
Stanek Zdzisław
Szczepański Waldemar
Skibka Feliks
Szyndler Wiesław
Walmus Alfred
Warzecha Melania
Wilk Bernard
Wolny Maksymilian
Wróżyna Karol
Wójcik Tadeusz
Wyględacz Jerzy
Zaczek Zbigniew
KL. III "b" LICEUM BUDOWLANE
Adamiec Jerzy
Adamczyk Eugeniusz
Antończak Zygmunt
Baron Emanuel
Bieg Norbert
Borczuchówna Zofia
Brodowski Zbigniew
Cebo Protazy
Cieplakówna Wanda
Dzienniak Leon
Galiński Adam
Grymel Antoni
Gut Tadeusz
Janicki Waldemar
Kaganiec Eugeniusz
Klimek Edward
Komur Henryk
Kowiński Marian
Kowalczuk Roman
Krawiec Bernard
Leśniak Longin
Litewka Jerzy
Maj Jerzy
Machul Bogusław
Machura Jaromir
Mańka Emanuel
Marcinowski Edmund
Marciniak Józef
Masior Waldemar
Niewiara Jerzy
Nowak Mieczysław
Nowotniak Antoni
0chenduszko Jan
Pajączkowski Bogdan
Peszko Aleksander
Piechota Stanisław
Polczak Michał
Prochalski Władysław
Rumpel Kazimierz
Słociński Tadeusz
Straszak Henryk
Ściążko Henryk
Twardowski Edward
Wajerowski Henryk
Zwoliński Mieczysław
Zieliński Marian
KL. III "c" LICEUM BUDOWLANE
Bożek Stanisław
Bratek Jan
Gawroński Mieczysław
]anowiec Jerzy
Kaftański Ryszard
Kałuża Ludwik
Kasprzyk Jerzy
Kiczka Karol
Klyta Antoni
Krzyżanowski Zdzisław
Kośmider Marian
Kubisa Stanisław
Kubina Bolesław
Krawczyk Janusz
Kukuła Józef
Kuśmierski Józef
Kurzak Bronisław
Kufrej Jerzy
Latos Andrzej
Łakota Stanisław
Łukasik Ireneusz
Majewski Bernard
Maludziński Kazimierz
Maszczyk Antoni
Markiewicz Chryzant
Masny Bolesław
Mądry Stefan
Musiałek Władysław
Mzyk Józef
Nowakowski Edmund
0para Wincenty
Pająk Teodor
Piecuch Gerard
Pindycki Edward
Pilar Oskar
Polakiewicz Janusz
Przybyłek Zdzisław
Pustówka Janusz
Pyrzyk Tadeusz
Rumas Władysław
Seweryn Julian
Stojowski Zbigiew
Szmit Kazimierz
Wilk Józef
Wycisk Henryk
Zupok Zygmunt
KL. III B LICEUM DROGOWE
Andruszko Leszek
Bandzwołek Roman
Barabasz Józef
Boczkaj Bohdan
Błach Edward
Czerwonko Wiesław
Chodkowski Lucjan
Chojecki Franciszek
Chwastek Tadeusz
Dobrowolski Mieczysław
Dudkiewicz Zbigniew
Dziurla Marceli
Dynerowicz Jan
Faska Marian
Froch Witold
Froncz Tadeusz
Gajczyk Lucjan
Gałązka Feliks
Gambiec Józef
Gawor Antoni
Grochalski Edward
Janyga Alfred
Koprowski Bogusław
Kaczyński Jan
Kempa Mieczysław
Korusiewicz Zygmunt
Krzykawska Alicja
Kubisa Jan
Lodowski Adam
Majowski Wiktor
Małota Stanisław
Markiewicz Adam
Mizerski Edmund
Molicki Witold
Nicpoń Antoni
0strowski Czesław
Paprotny Zygmunt
Siekierski Zdzisław
Smól Henryk
Stasiuk Antoni
Struk Stefan
Szczeciński Jerzy
Szdżuj Henryk
Wojaczek Józef
Waloszczyk Konrad


ROK SZKOLNY 1950/51
KL. III "a" LICEUM BUDOWLANE
Andryszak Henryk
Bęć Jan
Bieniek Jan
Cebulski Lucjan
Cichy Włodzimierz
Dąbrowska Alicja
Dąbrowski Jerzy
Dubiel Alfred
Duda Franciszek
Dudek Dobiesław
Derejczyk Jan
Fotek Zdzisław
Gutowski Adam
Hładki Władysław
Imieliński Henryk
Kołodziej Bronisław
Kowalski Józef
Kuźniar Józef
Kuśnierz Tadeusz
Król Alfred
Maciejewski Ryszard
Moczygemba Piotr
Olesińska Daniela
Paluch Antoni
Piegza Bernard
Rams Władysław
Rebeś Zygmunt
Rozmus Zygmunt
Sapiński Bogusław
Sikora Tadeusz
Skrzypkówna Wanda
Stolarski Anatol
Sypicka Elżbieta
Szeja Alfred
Szonowski Zygmunt
Ścigała Edward
Świerzy Józef
Szymiczek Leon
Tetla Bolesław
Weiss Jan
Wierzioch Alfred
Wroński Zdzisław
Warzecha Ryszard
Zarychta Roma
KL. III "b" LICEUM BUDOWLANE
Adamik Jerzy
Baran Tadeusz
Beliczyński Tadeusz
Bies Hubert
Bróg Kazimierz
Brzózda Stanisław
Chmist Marian
Chojowski Włodzimierz
Chudzik Tadeusz
Ciępka Marian
Cwik Józef
Dobisz Jan
Krath Kazimierz
Gacek Mieczysław
Grochociński Dariusz
Harazin Józef
Hasterok Józef
Hepner Szczepan
Jabłoński Ireneusz
Johnówna Janina
Kapkowski Józef
Kołodziej Herbert
Kot Henryk
Kubik Jan
Kuraś Izabella
Kuźmiński Maciej
Leś Jerzy
Lombardo Jan
Łacny Marian
Martela Zenon
Mazur Henryk
Mrowiec Bronisław
Napieraj Zygfryd
Orzeł Zygmunt
Pawłowski Stefan
Serrini Andrzej
Szyguła Alfons
Torc Stanisław
Trefon Zdzisław
Węcławski Miłosz
Wróbelewski Józef
Wichłacz Czesław
Wierzbicki Romuald
KL. III "c" LICEUM BUDOWLANE
Adamski Czesław
Bankiel Józef
Bejnar - Bejnarowicz Ryszard
Garbuliński Henryk
Gbylik Jan
Grząba Mieczysław
Gogołkiewicz Kazimierz
Grel Teresa
Grzebieluch Stanisław
Gwóźdź Lech
Hyla Tadeusz
Janota Jan
Jończyk Antoni
Kasprzyk Ludwik
Kindler Kryspin
Klimas Kazimierz
Krawet Alfred
Kubisa Stanisław
Kucharski Zdzisław
Kulan Zdzisław
Kurdybelski Jerzy
Lebek Zbigniew
Lewiński Teofil
Liwoch Tadeusz
Ładowski Ryszard
Łuckiewicz Olgierd
Maliński Kazimierz
Mochol Stanisław
Możdżeń Zbigniew
Nowak Stefan
Patuchowski Stanisław
Pawłęsa Adam
Pietras Barbara
Przedpełski Jerzy
Radek Kazimierz
Rak Jerzy
Sadowski Marian
Szlachcic Józef
Ślęzak Tadeusz
Śmietana Bolesław
Underman Zdzisław
Wacowski Edmund
Wawrzeńczyk Ryszard
Wojciechowski Lech
Żeglicki Marian
KL. III "a" LICEUM DROGOWE
Antończak Lucjan
Bar Krzysztof
Chlęch Andrzej
Czech Kazimierz
Chrapka Wiesław
Dyrcz Kazimierz
Fertacz Mieczysław
Fice Daniel
Fila Antoni
Filipczyk Wiesław
Frąś Franciszek
Grochal Józef
Idczak Henryk
Jaskóła Antoni
Kaczyński Kazimierz
Karczmarzak Ireneusz
Kłodnicki Leopold
Korduła Andrzej
Krętuś Wiesław
Łabuś Tadeusz
Matyjas Zdzisław
Marcik Stefan
Michalak Mirosław
Minkus Józef
Morgata Eugeniusz
Nicpoń Wendelin
Norowski Henryk.
Nowak Alfred
Parzoch Władysław
Pelczar Edward
Porębski Ryszard
Siermantowski Henryk
Sitek Gerhard
Smolarczyk Tadeusz
Sobstel Tadeusz
Sprężyna Wiesław
Targowski Janusz
Wójcik Janusz
Zamora Czesław
Żmuda Henryk
KL. III "b" LICEUM DROGOWE
Barta Józef
Błach Mieczysław
Ciągwa Alojzy
Czerwiński Czesław
Dulak Józef
Frycz Marian
Górny Zdzisław
Gronkiewicz Lucjan
Grosicki Stanisław
Gryt Tadeusz
Koch Henryk
Kotula Bernard
Kozerski Henryk
Król Stanisław
Krzywrziński Ryszard
Krzyżanowski Edmund
Kubisa Sylwester
Leśnik Karol
Lorenc Jerzy
Łokos Daniel
Mentel Stanisław
Molicka Lidia
Myśliwczyk Jerzy
Nowakowicz Jerzy
Oleksiak Stanisław
Paprotny Kazimierz
Piechowicz Henryk
Porębski Zenon
Pyrzyk Zenon
Skalski Zenon
Sprężyna Leszek
Stanik Bogdan
Stawski Eugeniusz
Sztajer Marian
Szuła Zygmunt
Szymczyk Wiesław
Świeboda Ireneusz
Tomaszewski Kazimierz
Warchot Henryk
Wieczorek Henryk
Wolny Tadeusz
Wowra Alojzy
Żak Marian


Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl