1951 - 1957 TECHNIKUM BUDOWLANE MINISTERSTWA BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO

 

ROK SZKOLNY 1951/52

KL. IV "a" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "b" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "c" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "d" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "a" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. IV "b" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. IV "c" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. IV "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. V "b"

ROK SZKOLNY 1952/53
KL. IV "a" BUDOWNIC1WO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "b" BUDOWNIC1WO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "d" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

ROK SZKOLNY 1953/54
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "b" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "c" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE

ROK SZKOLNY 1954/55
KL. IV "a" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "b" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
KL. IV "c" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
KL. IV "d" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
KL. IV "e" NORMOWANIE W BUDOWNICTWIE
KL. IV "F” BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "g" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "h" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
KL. IV "i" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "i" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH

ROK SZKOLNY 1955/56
KL. IV "a" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "b" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
KL. IV "c" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
KL. IV "d" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
KL. IV "e" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
KL. IV "f" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
KL. IV "g" NORMOWANIE
KL. IV "h” NORMOWANIE

ROK SZKOLNY 1956/57
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "b” BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "d" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "e" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "f" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "g" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
KL. IV "h" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE


ROK SZKOLNY 1951/52
KL. IV "a" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE
Adamczyk Henryk
Fabis Jan
Gach Lucjan
Groborz Henryk
Grychtoł Norbert
Hercog Paweł
Hojka Alojzy
Janiszek Zygfryd
Joniec Marian
Klimek Jan
Kluza Eugeniusz
Kuboszek Józef
Lasek Ludwik
Lempart Franciszek
Macha Marian
Maciejewicz Dariusz
Mateja Jan
Miozga Edward
Moschek Horst
Nowak Franciszek
0lszańska Helena
Pawełczyk Alfons
Plewa Norbert
Płonka Edward
Rodziewicz Jarosław
Sciebura Ryszard
Stalmach Zbigniew
Szczechla Ryszard
Szefer Gwidon
Szulc Stefan
Tyński Józef
Twardawa Antoni
Walkowiak Marian
Wieczorek Ryszard
Wollny Edyta
Wroński Leszek
Zowada Marian
Zięba Janusz
KL. IV "b" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Adamczyk Zdzisław
Bartkowiak Henryk
Boemisz Jerzy
Burlikowski Zdzisław
Cegielski Kazimierz
Cuber Leonard
Gala Wiesława
Golenia Edward
Gralka Bernard
Gryc Henryk
Haczek Bronisław
Hankus Tadeusz
Hubek Eugeniusz
Kapkowski Edward
Karbowniczek Zofia
Karwot Brunon
Konopacki Henryk
Kostoń Ignacy
Krupiński Henryk
Majchrzyk Bernard
Mańka Joachim
Matysek Ewald
Mazur Aleksander
Pęczalski Andrzej
Psiuk Jadwiga
Senderowicz Bogumił
Słania Mieczysław
Skorupa Włodzimierz
Skrzypczyk Henryk
Skrzypiec Olaf
Staszczak Adam
Weber Gerard
Willert Joachim
Wolak Bolesław
KL. IV "c" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Adamek Stanisław
Bilski Włodzimierz
Chudyba Jan
Dobosiewicz Marian
Gad Stanisław
Gryga Walter
Jach Tadeusz
Janiszewski Tadeusz
Kall Mirosław
Kaliciak Edward
Krasowski Jan
Morcinek Lotar
Mrugała Eryk
Myrcik Teodor
Nowacki Marian
Ostrowski Andrzej
Paciorkowski Anatol
Piątkowski Eugeniusz
Podsiadło Ryszard
Porc Wincenty
Putrzeński Kazimierz
Surowiec Edward
Szczepaniak Kazimierz
Szlachetka Edmund
Wenger Marian
Zgajewski Bogdan
KL. IV "d" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Baziuk Janusz
Boblewski Jerzy
Bordo Zenona
Busz Katarzyna
Faska Mirosław
Fojcik Zygmunt
Fusik Tadeusz
Geisner Teresa
Gamrat Jan
Jaromin Ryszard
Kawa Wiesław
Kazimierczyk Łucja
Kotowicz Alfred
Królikowski Jeremiasz
Kuna Jan
Majerski Marian
Malcharek Helena
Mikłaszewski Ryszard
Moćko Bernard
Moliński Jerzy
Niewiara Eugeniusz
Paszek Rudolf
Pękała Feliks
Pilarczyk Zbigniew
Pogorzałek Walerian
Polak Ryszard
Skotnicki Kazimierz
Surowiec Zdzisław
Stypa Kazimierz
Sypniewska Alina
Szdzuj Ewa
Ściążko Jan
Trzcionkowski Henryk
Walus Edward
Wieczorek Jerzy
Zawilski Andrzej
Zięba Edward
Żurek Zbyszko
KL. IV "a" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bauman Halina
Frączkiewicz Elżbieta
Grabiec Waldemar
Kisielewski Jerzy
Klyszcz Norbert
Korzeń Andrzej
Lisak Henryk
Pierzak Jerzy
Putoń Tadeusz
Seidel Jan
Skrabek Henryk
Stępień Jan
Szczęsny Eugeniusz
Szier Antoni
Wdowik Jerzy
Gronkiewicz Jerzy
KL. IV "b" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bednorz Piotr
Błach Alojzy
Brzeziński Zdzisław
Gerlich Zygfryd
Herok Ludwik
Kokot Werner
Kubisa Teresa
Misiek Joachim
Pieczka Karol
Strzeszkowski Jerzy
KL. IV "c" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Baranek Stanisław
Bąba Zdzisław
Bubel Władysław
Ćwik Jan
Czerwiński Czesław
Demska Lidia
Dutkiewicz Zdzisław
Dudwał Henryk
Gacek Kazimierz
Giza Romuald
Grabowski Henryk
Grabowski Mirosław
Grzanka Henryk
Iwański Jan
]eziorski Jan
Kapłanek Karol
Kopka Piotr
Los Eugeniusz
Lutyński Janusz
Miłakowski Jerzy
Nestorowicz Jan
0rtyński Bogdan
Palutkiewicz Marian
Pawlas Tadeusz
Piska Mieczysław
Porc Józef
Porębski Zygfryd
Rosikoń Alicja
Sawka Marian
Sękowski Eugeniusz
Sikora Robert
Skowronek Mateusz
Szulakowski Wacław
Wagner Stanisław
Wójcik Stanisław
Żoliński Wiktor
KL. IV "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Biegus Eugeniusz
Bilik Jerzy
Błaut Wiesław
Dziuba Euzebiusz
Fiuk Józef
Flak Jerzy
Gęgotek Tadeusz
Górny Włodzimierz
Grzela Mirosław
Ilczewski Wiesław
Jachna Władysław
Kajura Jan
Kisielewski Zdzisław
Koch Franciszek
Kowalczyk Mieczysław
Kowalewski Jerzy
Kozłowski Ireneusz
Ledwoń Feliks
Kuźniak Stefan
Mentek Wacław
Michałkiewicz Edward
Miernikowski Wacław
Ombach Leszek
Opuchlik Stanisław
Respondek Czesław
Surowiec Lucjan
Szczęsny Ludomir
Teper Jerzy
Tutaj Bogdan
Wawer Jerzy
Wcisło Marian
Wieczorek Edward
Wyciszczok Henryka
Zabiegała Jerzy
Zarębski Zdzisław
KL. V "b"
Bałaga Wacław
Bełz Edward
Bizoń Władysław
Borek Józef
Budny Ewald
Ćmiel A.
Dragon Franciszek
Drozd Rudolf
Gandor Roman
Gogolin Józef
Golik Jan
Iskierka Bronisław
Jurek Lucjan
Kaczor .J.
Karkos Paweł
Klyta Leon
Kubin Jan
Kubisty Ernest
Lisiecki Stanisław
Mastalerz Gerard
Maśka Augustyn
Mendrok Erwin
Prus Stanisław
Starzyk A.
Śliwka Jan
Wierzbicki Stanisław
Zych Antoni


ROK SZKOLNY 1952/53
KL. IV "a" BUDOWNIC1WO PRZEMYSŁOWE
Bielecki Witold
Boryszko Wacław
Czubak Feliks
Delorm Wiron
Derda Rafał
Drobik Ryszard
Dzideczek Kazimierz
Gola Marian
Grabowski Jerzy
Guja Fryderyk
Heflik Henryk
Inglot Henryk
Jeleniewski Kazimierz
Juranek Stanisław
Kaczmarczyk Hubert
Kaliciński Jakub
Kania Antoni
Kansy Rudolf
Kowalik Roman
Kott Hubert
Kozieł Jerzy
Kozioł Jerzy
Kuc Stanisław
Lejwoda Marian
Lipa Leopold
Lorenc Tadeusz
Łuczak Lucjan
Michna Henryk
Michna Jerzy
Migała Jan
Myszka Ryszard
O1eś Jan
Pietsiak Jan
Pietrucha Bolesław
Pniak Andrzej
Purkop Herbert
Sidorowicz Jan
Słabosz Jan
Trzopek Jan
Wojciechowski Wiesław
Włodarz Antoni
Wocka Rudolf
Wojaczek Alojzy
Wróbel Rozemaria
Wójcik Zygmunt
Zinkolo Jerzy
KL. IV "b" BUDOWNIC1WO PRZEMYSŁOWE
Adamczyk Stanisław
Biernacki Włodzimierz
Biskup Tadeusz
Brzozowski Janusz
Borkowski Karol
Burek Zdzisław
Cieślik Zdzisław
Cieślak Józef
Copik Renata
Dróżdż Ryszard
Flak Jan
Gorgoń Ksawery
Gudaj Antoni
Grząba Jerzy
Jendrysik Henryk
]akóbiec Zygmunt
Kanclerz Krystyna
Kaźmierczak Józef
Kazior Henryk
Kohut Edward
Kondera Andrzej
Krempiński Marian
Major Czesław
Miszczuk Romuald
Mroczek Jerzy
Mulas Józef
Nitsche Mariusz
Nowak Wiesław
Nowalski Zenon
Nowakowski Romuald
Nowakowski Wiesław
Paduch Włodzimierz
Pańta Stanisław
Rabsztyn Mieczysław
Rymarski Franciszek
Otręba Edward
Tabaka Mieczysław
Szwajgier Zbigniew
Skrzypczyk Jan
Sokołowski Witold
Stopa Ludmiła
Szot Jerzy
Tomanek Zygmunt
Walo Ryszard
Wieloch Józef
Ząbkowski Józef
Zielonka Leonard
Zaleśny Józef
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Błach Eugeniusz
Cag Janina
Czosowicz Zenon
Donten Leszek
Dudek Felicja
Długosz Ryszard
Dzięgiel Jan
Firek Jędrzej
Gaczyński Jerzy
Gajos Władysława
GiIler Stanisław
Gorol Eugeniusz
Góralski Adam
Jarża Jerzy
Jośko Andrzej
Jurkiewicz Ryszard
Kaleta Jan
Katuszewska Krystyna
Kodroń Jan
Kołodziej Ewald
Kopeć Tadeusz
Kotula Leon
Kurzak Jan
Krschka Antoni
Laskowski Lech
Lis Piotr
Machalski Jerzy
Mąka Prymicja
Mikusz Anna
Nawrot Józef
Niemiec Józef
Paliczak Ryszard
Pilarczyk Zbigniew
Ponikiewski Józef
Rabaszowski Bolesław
Sokołowski Marian
Szopa Edward
Stando Stanisław
Świętojańska Halina
Teper Jerzy
Włodarski Waldemar
Walkiewicz Zbigniew
Wowra Jan
Zasada Jan
KL. IV "d" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Baran Feliks
Bernady Stanisław
Dawidowicz Jan
Dąbrowski Kazimierz
Drab Łucjan
Dziubdziela Leszek
Gliwa Jerzy
Grucelski Tadeusz
Hansel Ernest
Hoffman Herbert
Jagiełka Marian
]akubiec Kazimierz
Kabycz Aleksander
Kadłubicki Władysław
Kańczura Jan
Kinasz Andrzej
Kudlek Klaus
Kuś Tadeusz
Kocjan Marian
Korusiewicz Roman
Kowalczyk Jan
Latała Waldemar
Ludwik Tadeusz
Lysson Piotr
Łydka Janusz
Majowski Edmund
Makiołka Rudolf
Malkusz Józef
Miarczyński Jerzy
Nawrocki Jerzy
Nowrot Józef
Nowak Stanisław
Pasoń Herbert
Piątek Zdzisław
Pryszcz Bernart
Pszoniak Antoni
Ścibich Ignacy
Skorek Grzegorz
Szweda Helmut
Wiechno Ryszard
Widawski Bogusław
Znojek Stanisław
Żakowski Janusz


ROK SZKOLNY 1953/54
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Bula Bernard
Cipa Helena
Dyrszlag Henryk
Garncarz Maria
Golec Joanna
Kawka Anna
Kozłowski Beniamin
Krzeciński Jan
Krzywanek Marianna
Kremzer Henryk
Kullik Maria
Kurpas Wiesław
Makowski Marian
Memela Anna
Matoła Stanisław
Nowak Jerzy
Nowak Czesław
Pawlas Jan
Pollok Irena
Preisner Henryk
Róża Kazimierz
Sauer Zygmunt
Szynal Wiktor
Weselska Brygida
Wichary Jerzy
Zachwiej Zbigniew
KL. IV "b" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Adamski Joachim
Białucha Genowefa
Dominiak Józef
Grolik Jerzy
Grządziel Elżbieta
Heliosz Ewald
Jaskuła Arnold
Jambor Serafin
Kaczmarska Aniela
Kondzielski Zdzisław
Konieczny Mieczysław
Koza Alojzy
Łuczyński Stanisław
Marusiak Stanisław
Mysior Jan
Nowak Józef
Ogórek Stanisław
Paździor Helmut
Podstawski Euzebiusz
Rakoszek Elżbieta
Stelmaszyk Bernard
Strużek Kazimierz
Szwarc Michał
Swierk Barbara
Suwała Stanisława
Warzyszyński Stanisław
Wielki Norbert
Zygmunt Edward
Żmija Bogusław
Żurawska Teresa
KL. IV "c" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE
Borzucki Leon
Bujna Józefa
Burek Herbert
Ciura Bernard
Flakus Edward
Grzeszczok Franciszek
Iwaniak Konrad
Jaworowski Zdzisław
Kądzielski Zdzisław
Kołodziejczyk Karol
Kostrzewa Krystyna
Korzeniec Zyta
Król Antoni
Król Stefan
Kubica Maria
Kocot Zofia
Kmpa Stefan
Lisek Jerzy
Łazinka Stefania
Łyżnik Ryszard
Małek Maciej
Małota Ireneusz
Mazur Rufin
Machalski Stanisław
Michalski Stanisław
Pocałun Józef
Popczyk Marian
Rusek Lech
Rygielski Alojzy
Sierka Wiesław
Sitek Romuald
Skowronek Joachim
Sosnowski Gerard
Zagórny Bolesław
Melich Hubert
ROK SZKOLNY 1954/55
KL. IV "a" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Badura Werner
Banaś Andrzej
Baron Klemens
Bryjok Bernard
Cichecki Zdzisław
Dąbrowski Jan
Dróżdż Stefan
Dubiel Józef
Gajda Andrzej
Gaweł Feliks
Grzega Jan
Górniak Leszek
Jadczyk Jan
Jarzębski Sławomir
Kowalski Tadeusz
Koza Zdzisław
Kubik Jan
Limański Edward
Łącki Kazimierz
Łuczyński Wacław
Niedbała Stanisław
Nobis Mirosław
Olszewski Władysław
Papoń Antoni
Runder Wilhelm
Ryrko Otton
Spałek Józef
Szaufel Norbert
Wdowicki Włodzimierz
Wincer Joachim
Wikiera Ryszard
Wójcik Roman
Wywiał Mirosław
KL. IV "b" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
Adamczyk Zygmunt
Baranek Michał
Bieńkowski Zbigniew
Bohm Łucjan
Błeszyński Jan
Dudek Zbigniew
Gorgoń Tadeusz
Gruszka Joachim
Hornik Kazimierz
Kuehn Werner
Kot Zygmunt
Kozieł Antoni
Króliczek Henryk
Kwiatoń Łucjan
Lelonek Ludwik
Musialik Wacław
Nowak Ireneusz
Orlicki Alfons
Patas Jerzy
Pietrowski Zbigniew
Piskosz Janusz
Rosół Stanisław
Skrzypiec Bronisław
Sorn Józef
Szpajdel Tadeusz
Sztyloch Czesław
Trefoński Edward
Walentyński Tadeusz
Wiącek Mieczysław
Zbróg Roman
KL. IV "c" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
Buczek Liliana
Ciążyńska Wiesława
Dera Daniela
Dziwnik Adelajda
Frakstein Teresa
Gliwa Halina
Grunbaum Janina
Gwioździk Renata
Habryka Halina
Halemba Irena
Kołodziej Gerda
Korban Mieczysława
Koziolek Ingeburga
Kretek Teresa
Kusche Zuzanna
Kycler Barbara
Marciniak Helena
Nowak Urszula
Operkalska Brygida
Owczarek Hildtrauda
Pałka Eugenia
Pawlik Maria
Piegza Celina
Podleska Aniela
Pyrczak Zofia
Reszka Ewa
Ślusarczyk Krystyna
Scharbatke Edyta
Werszowiec Maria
Witalińska Hildegarda
Zarzycka Krystyna
Kołodziejczyk Adela
Kl. IV "d" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
Gajewski Henryk
Gorysz Felicjan
Grzeschik Jan
Heiduk Jerzy
Heberie Józef
Kolek Józef
Mitas Ireneusz
Mykała Witold
0zga Jan
Piekorz Józef
Rosikoń Andrzej
Sobieraj Zenon
Sroga Kordian
Stachurka Jan
Supel Zygmunt
Szynk Henryk
Watoła Edward
Wiśniewski Henryk
Włodarczyk Jerzy
Wroński Janusz
Zabdyr Władysław
Zając Edward
Zarębski Włodzimierz
Kl. IV "e" NORMOWANIE W BUDOWNICTWIE
Białas Daniel
Derechowski Jan
Guzy Marian
Kwieciński Waldemar
Łata Mirosław
Mokry Franciszek
Nalepa Zbigniew
0leś Rajmund
Piechociński Waldemar
Pietrucha Edmund
Pyznarski Jan
Roemer Henryk
Skibicki Artur
Słowik Zenon
Solecki Ryszard
Węcek Stanisław
Witrak Zbigniew
Wójcik Jerzy
Wrzalik Andrzej
Zając Seweryn
Zakrzewski Wojciech
Kl. IV "F” BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Brzycka Danuta
Dąbek Eugenia
Hanusek Renata
Iwańska Martyna
Kislak Waleria
Klyta Irena
Kopyciok Edeltrauda
Kopyto Krystyna
Kowalska Jadwiga
Smyrek Lidia
Szymańska Helena
Teleśnicka Danuta
KL. IV "g" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Kurda Krystyna
Kuśmierz Maria
Kwiatkowska Dorota
Labocha Krystyna
Laszczyk Krystyna
Mikołajczak Dea
Moszczak Renata
Musialik Joanna
Piecuch Dorota
Pieprzyca Halina
Pluszczyk Ewa
Radzikowska Irena
Sigula Marianna
Świderska Zofia
Szymańska Aniela
Wagner Barbara
Zdrzałek Pelagia
KL. IV "h" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Bolik Jerzy
Burczyk Norbert
Feodorów Janusz
Gasek Jerzy
Gajczyk Jerzy
Hadyk Józef
Hetmańczyk Sławomir
Kozera Julian
Kozień Stanisław
Kubisa Gabriel
Malina Bogumił
Markucik Maksymilian
Milczarek Józef
Nowak Stanisław
Oziębło Stanisław
Pęgiel Stanisław
Płaczek Krzysztof
Post Zdzisław
Rejter Aleksander
Rojek Zbigniew
Suszka Jan
Sosinka Paweł
Stajniak Jerzy
Szczepański Stanisław
Wiór Romuald
Włodarczyk Bolesław
Żechowski Kazimierz
KL. IV "i" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Baliński Andrzej
Chwałek Kazimierz
Bras Bolesław
Drenda Eugeniusz
Grabiński Stefan
Grzesik Arkadiusz
]adowski Józef
Kamiński Edward
Koch Edward
Kochman Zbigniew
Kołodziej Jan
Krawczyk Czesław
Kryda Władysław
Króliczek Ryszard
Lip Manfred
Nowak Bernard
Patoń Józef
Przybyła Henryk
Rabsztyn Eugeniusz
Ścigała Kazimierz
Śliwa Piotr
Sprycha Eugeniusz
KL. IV "i" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
Bogutzki Józef
Cieślik Henryk
Dziedzic Joachim
Gallos Maciej
Howanietz Bernard
]ankowski Adam
]uszczyk Jan
Karczmarczyk Zygmunt
Klimza Szczepan
Korzuch Jan
Krusiec Henryk
Kucharski Ryszard
Kubeczko Franciszek
Kuszka Jan
Młynarek Henryk
Piszczyk Stanisław
Schieroń Karol
Sokalski Andrzej
Staneczek Franciszek
Smykała Eugieniusz
Zarzycki Marian
Zieliński Kazimierz


ROK SZKOLNY 1955/56
KL. IV "a" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Burbeła Kazimierz
Czisch Józef
Ciszewski Zdzisław
Kawalec Bogdan
Kalata Arkadiusz
Król Stanisław
Małota Zygfryd
Markowski Waldemar
Matusik Edward
Michalski Andrzej
Nowak Piotr
Nawrat Jan
0bracaj Paweł
0lejak Rudolf
Rasz Zygmunt
Rogulski Antoni
Rother Henryk
Rypalski Jerzy
Rybark Krystyna
Słota Jan
Sowa Leonard
Spruch Józef
Strzelczyk Eberhard
Sebastjaniuk Aleksander
Szwarc Wojciech
Wieliński Włodzimierz
Zarzycki Krzysztof
KL. IV "b" KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Christ Henryk
Czapla Stanisław
Dewor Henryk
Kalaga Janusz
Kaptacz Marian
Kaszyk Edward
Kostyra Jerzy
Krzyżowski Jan
Kulisz Zygmunt
Marażewski Dariusz
Marx Herbert
Matheja Heinz
Morgalla Alfred
Myszor Korneliusz
Naskręt Edward
Nitka Mikołaj
Nosiadek Walenty
Sabieraj Teodor
Sapiński Józef
Soćko Kazimierz
Świerczek Ryszard
Szaton Kazimierz
Szrek Jan
Tam Ksawery
Toman Ryszard
Tracz Marian
Wątor Stefan
Wojciechowski Bronisław
Wawrzyniak Antoni
Wekko Janusz
Wieczorek Jerzy
Zimny Roman
Zakrzewski Paweł
Żyrkowski Janusz
KL. IV "c" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
Anderla Romuald
Binkowska Elżbieta
Hoffman Kazimierz
Hohle Leonard
Hącel Adamina
Jurkowski Mieczysław
Klimczyk Marian
Kobylański Ferdynand
Kokoszka Adela
Kotusz Dorota
Krupa Eugeniusz
Lisy Henryk
Lorek Eugeniusz
Łukaszczyk Gabriela
Michalik Czesław
Moryson Sylwester
Rode Manfred
Skrzypiec Małgorzata
Suchecki Ryszard
Susek Maria
Szendzielorz Eugeniusz
Trzaska Janusz
Wadas Helga
Wojciechowski Ryszard
Żurek Bronisław
KL. IV "d" ORGANIZACJA I MECHANIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH
Baraniok Henryk
Baron Barbara
Grzesik Krystyna
Grzyb Tadeusz
Gołębiowski Leszek
Jopek Edward
Kulak Zdzisława
Kroczek Gerard
Krzyszczyński Edward
Koczor Otylia
Kudła Halina
Korpak Władysław
Lis Jan
Łuczyński Ryszard
Małota Anna
Markiewicz Mirosław
Miltner Krzysztof
Nowak Alicja
Nowak Henryk
Rupik Jan
Pohl Jan
Solarczyk Krystyna
Skuza Zygmunt
Wanot Henryk
Wieczorek Helmut
Wilk Antoni
KL. IV "e" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
Bzdak Władysław
Duda Eugeniusz
Dudek Jerzy
Dymek Janusz
Dziedzic Zbigniew
Filipczyk Eugeniusz
Hahn Gerard
Jamroży Zenon
Kempka Edward
Karwot Henryk
Kotala Eugeniusz
Korusiewicz Gabriel
Krotowski Aleksander
Majak Zygmunt
Maniura Stefan
Morawski Ryszard
Nowak Tadeusz
Nowak Mieczysław
Olkis Piotr
Pacek Mieczysław
Procek Leopold
Sadora Franciszek
Sadowski Edward
Surowiec Józef
Wróbel Władysław
Pisarek Zenon
KL. IV "f" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
Adamowicz Andrzej
Drażba Witold
Gonsior Erwin
Kempa Franciszek
Krasicki Roman
Kubiciel Henryk
Langner Norbert
Pietrzyk Antoni
Prochownik Franciszek
Pyka Oskar
Pytlarz Kazimierz
Przybylski Lesław
Rozwadowski Zygfryd
Sabas Teodor
Skop Henryk
Skolik Joachim
Skolik Henryk
Siuda Hieronim
Szulik Zygfryd
Żyła Henryk
KL. IV "g" NORMOWANIE
Dubiel Krystyna
Grosman Róża
Jaworska Krystyna
Krzych Jadwiga
Kozłowska Helena
Madejska Teresa
Nawrat Anastazja
Piechura Joanna
Pucek Jadwiga
Respondek Anna
Stojek Efrema
Skórka Eugienia
Słowik Krystyna
Szara Barbara
Urbańczyk Teresa
Węgrzyn Halina
Wnuk Józefa
Andrejczuk Danuta
Bekier Wanda
Bialik Jadwiga
Cepa Krystyna
Chmielarz Janina
Chryścicz Ludmiła
KL. IV "h” NORMOWANIE
Behr Dorota
Besler Bogumiła
Charyszyn Zuzanna
Dubiel Aleksandra
Dziadek Tadeusz
Gubała Aniela
Flak Leokadia
Gołąbek Dorota
Hermann Anna
Hirny Czesława
Janocha Krystyna
Krawczyk Halina
Kupska Bożena
Latała Barbara
Lubich Elżbieta
Rasiewicz Danuta
Rduch Irena
Rosinger Dorota
Ryźińska Helena
Święty Urszula
Sztuka Teresa
Tabor Dorota
Wrzossok Marianna

ROK SZKOLNY 1956/57
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Antczak Jan
Burak Ryszard
Chanas Janina
Domagalski Zygmunt
Glania Józef
Kiełkowski Edward
Krzyianek Szczepan
Plaza Ryszard
Sadowski Edward
Spyra Jadwiga
Szczuka Andrzej
Śliwa Jerzy
Szpinetter Janina
Trzcionkowski Tadeusz
Wieczorek Bogusław
Zamora Jerzy
Żak Krzysztof
KL. IV "b” BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Badura Krystyna
Drzezga Jerzy
Dulla Halina
Głódkowska Maria
Klekot Józef
Kocyba Ludwik
Kolarz Herbert
0głódek Marian
Paczkowska Ewa
Pytaniak Alicja
Pietruszka Stanisław
Potocka Krystyna
Sadowski Stanisław
Socha Genowefa
Świentek Ewald
Wojtacha Józef
Tomaszczyk Danuta
Zaremba Leszek
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Buchta Maria
Duraj Jadwiga
Gajewska Alina
Heblik Krystyna
Jończyk Teresa
Kamiński Mieczysław
Kawalec Renata
Kończyk Krystyn
Kurpanik Jerzy
Kuroś Józef
Papaj Barbara
Mejzner Marek
Morawiec Leszek
Neuman Jerzy
Riedel Erwin
Skorupski Jerzy
Suss Jerzy
Vogel Barbara
Wymysło Krzysztof
KL. IV "d" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Bałaga Stanisław
Firlus Krzysztof
Grosse Romuald
Gruszka Eugeniusz
Jędrzejewski Henryk
Krakowiak Marek
Krasnowski Janusz
Kwaśny Marian
Motyka Andrzej
Owczarek Ginter
Panczek Henryk
Pieniek Bogdan
Pudalik Maria
Salik Ryszard
Śmigała Jadwiga
Szendzielosz Henryk
KL. IV "e" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Drynda Bernard
Fritsch Manfred
Góralczyk Adolf
Jałowiecki Ewald
Junger Jan
Krzysica Zygmunt
Kucharczyk Paweł
Kozieł Kazimierz
Miklas Zenon
Pucka Eugeniusz
Slottosch Wiktor
Slotosz Krystyna
Smolarczyk Ginter
Stochmiałek Jan
Stuchlik Leonard
Skolik Stefan
Szymik Herman
Wieczorek Czesław
KL. IV "f" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Billewicz Marian
Iżykowski Stanisław
Jaworski Adolf
Miłek Jerzy
Pliszko Józef
Sikora Ryszard
Słotwiński Wojciech
Sowa Rudolf
Sroczyński Witold
Szmatloch Józef
Tkacz Krzysztof
Winiewicz Marian
Zarychta Wojciech
Zrałek Bronisław
KL. IV "g" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
Banaś Akacjusz
Bienek Jan
Bremek Bernard
Franke Alojzy
Gacka Henryk
Karkowski Andrzej
Koniuszy Leszek
Kozioł Tadeusz
Kurzeja Jan
Łabaziewicz Kazimierz
Łunyszyn Jan
Mainka Krystian
Maruszczyk Werner
Olejniczak Stanisław
Pigon Edward
Podhajecki Jerzy
Polasz Wiesław
Prola Diter
Sikora Eberhard
Sowiński Zbigniew
Strokosz Eugeniusz
Szklarek Franciszek
Szopa Piotr
Szott Rudolf
Szuba Lothar
Swiers Jan
Tarnopolski Adam
Wawrzynów Jerzy
Wieszołek Stefan
Winiarski Antoni
Wiszka Norbert




KL. IV "h" BUDOWNICIWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Bańczyk Alicja
Brylska Krystyna
Dewor Ruta
Drobe Brygida
GaIlus Adelajda
Gorzel Barbara
Grosse Danuta
Grabara Gizela
Hiller Aniela
Kulik Danuta
Lidike Helena
Łebek Bogumiła
Molęda Halina
Marosz Danuta
Mazur Rasemarie
Morgalla Teresa
Nańska Maria
Nowok Danuta
.0lsza Krystyna
.Puśledzka Genowefa
Piontek Brygida
Potempa Irena
Steuer Magdalena
Sroka Eugenia
Sroka Elżbieta
Zając Kazimiera

 

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl