1957 - 1972 TECHNIKUM BUDOWLANE

ROK SZKOLNY 1957/58

KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "b" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE.
KL. IV "d" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
KL. IV "e" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE

ROK SZKOLNY 1958/59
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "b" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "d" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
KL. IV "e" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
KL. IV "p” BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE

ROK SZKOLNY 1959/60
KL. IV BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE

ROK SZKOLNY 1960/61
KL. IV "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. IV "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" INSTALACJE SANITARNE I C.O.
KL. V "d" BUDOWNIC1WO OGÓLNE

ROK SZKOLNY 1961/62
KL. V "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "b" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. V "c" INSTALACJE SANITARNE I C.O.

ROK SZKOLNY 1962/63
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE

ROK SZKOLNY 1963/64
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE

ROK SZKOLNY 1964/65
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1965/66
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
KL. V "d" DROGI KOŁOWE I MOSTY

ROK SZKOLNY 1966/67
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1967/68
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
KL. III "e" PREFABRYKACJA
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1968/69
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1969/70
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1970/71
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1971/72
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE



ROK SZKOLNY 1957/58
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Bałemba Alicja
Bąk Józef
Borys Erwin
Cieślar Jerzy
Czupałła Ewa
Dohn Zygmunt
Gliński Emil
Glomb Anna
Grzesista Piotr
Hadyk Małgorzata
Immerling Ryta
Jeleńska Władysława
Jamrozy Leon
Kocurek Karol
Kosiba Teresa
Latowska Jadwiga
Lenartowski Marian
Łysińska Maria
Małek Henryk
Majcherczyk Emil
Mucha Dorota
Paluszkiewicz Renata
Pander Rudolf
Paczulla Ingrid
Pielok Jadwiga
Pięta Maria
Puschhaus Norbert
Półchłopek Kazimierz
Scharff Reinhold
Sikorski Andrzej
Stefanowski Janusz
Szafranic Antoni
Szałajko Alicja
Wyderka Czesława
Wypiór Krystian
Żelazik Bogdan
KL. IV "b" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Baron Krystyna
Bijak Zygmunt
Brzóska Katarzyna
Forytarczyk Sylwia
Gawron Mirosław
Goik Alicja
Kabat Teresa
Krall Maria
Kubecki Karol
Lubecki Jan
Luszniak Marek
Łata Andrzej
Mazur Ryszard
Melich Jan
Morgała Renata
Parkitny Paweł
Pietrek Grzegorz
Schafron Rufin
Szewczyk Barbara
Wencel Helena
Woźniak Zygmunt
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE.
Achtelik Barbara
Banaś Otylia
Buszka Franciszek
Cebula Henryk
Czerny Marianna
Dembińska Ernestyna
Drozd Zbigniew
Fąfara Henryka
Filipiak Adelajda
Ferdyn Felicjana
Kala Anna
Kapias Antoni
Kocot Krystyna
Konieczna Edyta
Kozera Konrad
Kozłowski Andrzej
Krupa Stefania
Kuklewicz Jolanta
Mach Helena
Markiewka Jerzy
Mateja Helmut
Miśków Michalina
Mizera Dorota
Nierobisz Henryk
0rpych Sylwester
Pyka Dorota
Sroka Piotr
Stańczyk Ferdynand
Szołtysek Małgorzata
Szukalski Eugeniusz
Sz1agor Teresa
Waniek Hubert
Widziak Aleksander
Wyrazik Marian
Żmuda Kazimierz
KL. IV "d" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
Augustyniok Jerzy
Baran Wiesław
Bilich Edward
Henne Jan
Kampa Henryk
Korolewicz Tadeusz
Kowalczyk Andrzej
Leśniak Andrzej
Łuczak Stanisław
Murek Herbert
Saliński Zdzisław
Sosnowski Manfred
Trzcionka Waldemar
Węgrzyn Jerzy
Wiejacka Danuta
Zabochnicki Józef
KL. IV "e" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Bielec Andrzej
Chrapka Janusz
Duch Zdzisław
Gorewoda Eugeniusz
]astrzębski Jerzy
Kaiser Kazimierz
Kalabiński Jan
Krupa Joachim
Kuczera Jerzy
0rzoł Stefan
Pawliński Roman
Podeszwa Stefania
Próba Stefania
Sus Edward
Szczuka Wolfgang
Szklaryk Józef
Szymiczek Franciszek
Ulman Augustyn
Wręczycki Norbert
Ziołkowski Hubert


ROK SZKOLNY 1958/59
KL. IV "a" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Gzyl Antoni
Hain Henryk
Jendrosz Henryk
Kalisz Renata
Klar Janina
Koilik Artur
Kściuk Waldemar
Kubacki Sławomir
Kwiecień Zdzisław Laluk Maria
Mainka Fryderyk
Matczyszyn Roman
Pogorzałek Józef
Powieczko Teresa
Pradella Romuald
Roch Zygmunt
Salik Andrzej
Sanecki Stanisław
Strużyna Henryk
KL. IV "b" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Dobiczek Józef
Garus Piotr
Kałużna Zuzanna
Kopeć Herbert
Kotyla Alicja
Kowalska Elżbieta
Malinowski Andrzej
0rzechowski Roch
0staszewski Jeremiasz
Ogórek Józef
Piegza Piotr
Podskarbi Andrzej
Pyka Regina
Smolec Kornelia
Szymczyk Janusz
Świerczak Zbigniew
Skrzypek Jan
Woźnicki Marian
Woźniczka Dorota
Zięba Bogdan
KL. IV "c" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Dudek Irena
Guca Stanisława
Janoszka Anna
]anus Józef
Jureczko Stefania
Kandzia Piotr
Kawaletz Krystyna
Kubisa Wincenty
Larisch Werner
Niedbał Roman
0wczarzy Jan
Prysok Norbert
Siekierka Joachim
Urson Piotr
Wierzbicki Henryk
Wojsz Engelbert
Ziach Stanisław
Zyguła Ryszard
KL.. IV "d" BUDOWA PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH
Badura Franciszek
Broda Urszula
Drewniok Urszula
Giołda Eugeniusz
Hasler Hildegarda
]oniec Renata
Kaczmarczyk Zygfryd
Kałuża Henryk
Klose Małgorzata
Krenciszek Maria
Nowicki Janusz
Pak Wilhelm
Palowski Leon
Papierok Jadwiga
Płaczek Jerzy
Rej Felicja
Stypuła Romuald
Szczygieł Małgorzata
Sziler Elżbieta
Szwiec Paweł
Tomecka Krystyna
Wygas Ewald
Zdanowicz Adolf
Ziomber Zygmunt
KL.. IV "e" BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Bargieł Andrzej
Bieńkowski Janusz
Bogucki Jerzy
Burmicki Edward
Chrzęstek Marian
Czajerek Marianna
Kozirod Zdzisław
Kiełtyka Krzysztof
Kluz Teresa
Konieczny Alfred
Łopato Antoni
Poloczek Alicja
Potempa Małgorzata
Soika Edward
Swędzioł Włodzimierz
Turowski Czesław
Tyrała Waldemar
Walter Irena
Kl. IV "p” BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Białaschik Henryk
Borowik Romuald
Bretsznajder Nadia
Brol Helena
Dębska Marta
Hołowaty Zdzisław
Jachimowska Stefania
Kabut Maria
Kaczmarzyk Zdzisław
Królak Zbigniew
Lewandowski Józef
Łagódka Tadeusz
Mazur Adam
Michalak Roman
Musiałek Józef
Niedziela Krystyna
Niewieńć Jan
Pietrzak Józef
Piosek Józef
Płanak Stefan
Popluc Stefania
Puchała Kluaudiusz
Soika Helmut
Sontowski Józef
Sowak Julita
Stanienda Antoni
Śleziona Hildegarda
Świgoniak Marceli
Taraciński Eugeniusz
Tszaber Joachim
Ulczok Józef
Wolany Antoni
Zorzytzki Krystyna


ROK SZKOLNY 1959/60
KL.. IV BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I MIEJSKIE
Chęś Reginald
Garbocz Jan
Głogowski Herbert
Henel Jerzy
Myrta Rozalia
Nocoń Marcin
01eś Dieter
0para Janusz
Pustyszyn Edward
Plotecka Inga
Połap Józef
Przybyła Paweł
Rymut Jan
Serwański Adam
Starościk Gabriela
Wyszyński Eugeniusz


ROK SZKOLNY 1960/61
KL. IV "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Baszton Edward
Bulla Krystyna
Duda Gabriela
Galas Antoni
Gibiec Emanuel
Glombik Stefan
Kubanek Małgorzata
Kondzioła Wacław Kopeć Jan
Lisak Maria
Litzba Eryk
Lizoń Ryszard
Micior Franciszek
Mstowska Barbara
Muszalik Herman
Niewiara Mirosław
Schneider Józef
Starczewski Lucjan
Szymanowski Michał
Szyińska Stanisława
KL. IV "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Dyla Eryk
Dziubosz Józef
]aniszewski Tadeusz
Kobier Florian
Kokot Antoni
Krawczyk Lesław
Lipińska Gislinda
Miozga Elżbieta
Michalska Irena
Niedziela Ewa
Nosiadek Stefan
Piecha Krystyna
Smuła Lucyna
Szczepanik Franciszek
Szwejda Edward
Wicik Józef
Wolny Godfryd
Wolny Józef
Zbiegień Maciej
Zdaniekicz Danuta
Zimny Jerzy
KL. V "c" INSTALACJE SANITARNE I C.O.
Aleksa Eugeniusz
Bijak Jerzy
Broll Godfryd
Czaja Walerian
Grabowski Waldemar
Koliński Janusz
Konieczna Elżbieta
Kostewicz Zbigniew
Kozok Irena
Mańka Jan
Maruszczak Andrzej
Mazak Danuta
Pająk Jan
Razik Grzegorz
Stadnik Władysława
Stanek Henryk
Urasiński Marek
Wolny Arkadiusz
Ziomek Kazimierz
Żuber Jan
KL. V "d" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
Bąk Jerzy
Brozik Andrzej
Burak Zdzisław
Burban Jerzy
Czyba Fryderyk
Dikta Jerzy
Gasz Norbert
Gawron Reinhard
Głąbik Józef
Imiolski Józef
Jankiewicz Lesław
Klima Edward
Kochel Józef
Krawczyk Engelbert
Łakomik Andrzej
Piwek Stefan
Pyka Eugeniusz
Włosowicz Zdzisław
Węglarz Stanisław
Żymła Barbara


ROK SZKOLNY 1961/62
KL. V "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Blukacz Stefan
Holewa Alfred
Imach Karol
]endroszek Henryk
Kalisz Roman
Kupka Dietmar
Król Henryk
Leboszka Piotr
Markowski Henryk
Myrcik Piotr
Mularczyk Jerzy
Mrozek Edward
Nowak Jacek
Pałęga Tadeusz
Piec Werner
Piegsa Joachim
Placek Włodzimierz
Radomski Henryk
Rurański Józef
Rużyczka Marek
Rusin Józef
Sanocki Ryszard
Simon Wiesław
Śmiganowski Janusz
Skiba Henryk
Siudak Jerzy
Szulc Edward
Wiórek Leonard
Wilkus Jerzy
Wilpert Rudolf
Wadrasz Gizela
Zagrodzki Marek
Zatlonkal Eryk
Żołnierz Tadeusz
KL. V "b" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Czeszczyszyn Tomasz
Feliksik Ryszard
Fugler Stefan
Galiński Antoni
Gawron Marian
]ajkiewicz Mieczysław
]ajszczok Klaudiusz
Kania Wiesław
Kadziak Antoni
Kaczmarczyk Zdzisław
Kornek Krystian
Nowakowski Zenon
Nierada Jerzy
Szpala Kazimierz
Skrobocz Krzysztof
Szypuła Kazimierz
Tyrol Paweł
Trambacz Krzysztof
Walkowski Edmund
Wydro Bogusław
Wyłężek Zdzisław
KL. V "c" INSTALACJE SANITARNE I C.O.
Bałdys Stefan
Biegoń Zygfryd
Czerwiński Piotr
Chromy Andrzej
Cichorowski Józef
Dąbek Antoni
Frychel Rajmund
Irek Dieter
]akubczyk Józef
Janerka Bogusz
Jaskóła Teresa
]ust Waldemar
Jurgens Andrzej
Kaczy Piotr
Klosek Antoni
Kozioł Joachim
Kulawik Ryszard
Kruk Mirosław
Król Józef
Łakomy Piotr
Nawrot Mirosław
Piontek Józef
Rzepka Irena
Siedlaczek Andrzej
Szehrich Eryk
Tim Walerian
Tatusch Egon
Zarzycki Marek


ROK SZKOLNY 1962/63
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bazylkiewicz Jan
Bonczar Ryszard
Chroboczek Henryk
Czapla Wanda
Czarnyszka Lechosław
Duraj Jan
Dziuba Edmund
Graziadei Józef
Hatlapa Jerzy
]antos Andrzej
Kalarus Andrzej
Kołodziej Stanisława
Król Rita
Kucharski Leonard
Markiewicz Maria
Mrożek Irena
Niemkiewicz Janina
Nowak Marek
Niechciał Jarosław
0koń Piotr
Rychlewski Marek
Rychlewski Krzysztof
Sosinka Uwe
Świtoński Aleksander
Stankiewicz Maria
Zadyńska Elżbieta
Zmorzysko Halina
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Banasik Marian
Baranowski Andrzej
Dehn Karol
Iwanek Tadeusz
Klimas Paweł
Klak Reinhold
Kowolik Klaus
Krótki Jerzy
Maj Rudolf
Makles Ryszard
Moszczyński Mirosław
0lejnik Piotr
0piela Józef
Pardela Artur
Seipelt Rajner
Sokulski Jan
Szatan Zygmunt
Tobor Józef
Wawer Józef
Wiecha Andrzej
Ziołkowski Jan
Patelski Waldemar
Sokulski Jan


ROK SZKOLNY 1963/64
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Badurski Władysław
Baj Jerzy
Barwicki Bronisław
Borecki Jerzy
Bugaj Lucjan
Bulski Jerzy
Bussek Bernd
Busz Alfred
Czarny Władysław
Czernecki Alfred
Gach Tadeusz
Gałka Witold
Grzanka Janusz
Gruba Jan
Kiełkowski Eugeniusz
Klikiewicz Bolesław
Lityński Janusz
Lubecki Józef
Lutnik Daniel
Mazurkiewicz Stanisław
Maryniak Tadeusz
Michalak Henryk
Michalik Jan
Myszor Henryk
Piątek Władysław
Poczkaj Teodor
Pinkowicz Franciszek
Podstawski Piotr
Puchlik Aleksander
Rode Waldemar
Skalec Henryk
Stawski Józef
Walosczyk Tadeusz
Włodarz Tadeusz
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
Bogdół Henryk
Didik Andrzej
Goniwiecha Krzysztof
Grucka Herbert
Grzegorzyca Jurgen
Gwóźdź Tadeusz
Horak Wiesław
Kocur Dieter
Mazurczak Michał
Moczek Henryk
Mrowiec Jerzy
0żóg Józef
Pasek Jerzy
Pilszek Jerzy
Piotrowski Jan
Polywka Krystian
Frączak Tadeusz
Przybyłek Krystian
Pruś Kazimierz
Ratka Stefan
Respondek Józef
Rzepka Stefan
Stecyk Andrzej
Słota Henryk
Szastok Piotr
Tabin Jan
Wilczyński Jerzy
Wiora Walerian
Wójcik Tadeusz


ROK SZKOLNY 1964/65
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bednarski Stanisław
Brzoska Piotr
Byrski Jan
Camera Mamadi
Ficek Antoni
Gliwiński Jan
Hemlecki Andrzej
Hyla Ryszard
Huk Zenon
]aroń Elżbieta
Jaworek Ryszard
Kaba Sekou
Kaczyński Leopold
Kandzia Antoni
Klinik Bernard
Kubiak Maria
Karwik Jerzy
Kulka Marian
Mózgowiec Elżbieta
Pałaszewski Janusz
Patkowski Tadeusz
Pluta Maria
Płocki Witold
Rajca Antoni
Rusiecki Jerzy
Russek Jerzy
Sobczyk Leonard
Spina Józef
Stranc Władysław
Supińska Anna
Teluk Bogusław
Targiel Winter
Wójcik Jan
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
Białkiewicz Jerzy
Biedak Kazimierz
Cebulski Wiesław
Dudek Zbigniew
Foryś Kazimierz
Filipowski Jan
Folga Andrzej
Gałka Roman
Iwasików Wacław
Kaniak Andrzej
Kubica Leonard
Kot Eugeniusz
Kruszyński Tadeusz
Lepich Werner
Machera Stanisław
Marciniec Andrzej
Nowok Bernard
Pieczyk Andrzej
Piekarczyk Józef
Plonczek Zygfryd
Prajsner Herman
Przybycień Bogdan
Sczęsny Arnold
Śmigielski Andrzej
Solik Tadeusz
Topolski Janusz
Wójcik Piotr
Wikarek Krzysztof
Zawadzki Jan
Zub Jan
Żmuda Henryk
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Czulec Waldemar
]anocha Franciszek
Jarczok Franciszek
Klois Zofia
Kostyra Sylwester
Kuiniak Zdzisław
Marczewski Józef
Nakielny Władysław
Plonka Tomasz
Podsiadlik Andrzej
Wojtecki Zygmunt
Wołoszyński Jan


ROK SZKOLNY 1965/66
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Błaszczyk Leszek
Bujoczek Bronisław
Dulski Edward
Dziubdziela Lech
Filipczyk Jan
Gogolak Józef
Gorzel Józef
Głowacki Zbigniew
Gruszka Marek
]ochimczyk Kazimierz
Hampel Henryk
Kupicha Marianna
Kukiełczak Maria
Małecki Jan
Matysiak Jan
Morawiec Anna
Michael Ewa
Michalik Bronisław
Mokrus Henryk
0lszok Jerzy
Patelski Waldemar
Podedworny Andrzej
Rabsztyn Jerzy
Ratajczak Marian
Raiwa Jerzy
Rogalski Aleksander
Serafin Piotr
Tunkiel Krystian
Wandinger Melchior
Żurek Zygmunt
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
Bukarewicz Marian
Chrapka Stanisław
Czechowski Marek
Domżoł Joachim
Dziurok Henryk
Gluziński Janusz
Gładysz Andrzej
Grabowski Krzysztof
Hacuś Marian
Jankowski Roman
Kała Jan
Kogut Zdzisław
Krupa Adam
Kosidło Piotr
Lalik Jerzy.
Lis Eugeniusz
Lubojański Jerzy
Malkiewicz Edward
Marcinkowski Tadeusz
Mikosz Józef
0strowski Janusz
Rawlik Emanuel
Sroka Eugeniusz
Stempel Stanisław
Szyszko Edward
Skoczylas Edward
Trill Andrzej
Wąsowicz Zygmunt
Wontek Marian
Zakrzewski Witold
KL. V "d" DROGI KOŁOWE I MOSTY
Butrym Jerzy
Cichoń Andrzej
Dzienisiewicz Krystyna
Fedeliński Krystian
Gruczoł Marianna
Kała Eugeniusz
Kaiser Maria
Karaś Zbigniew
Madej Henryk
Maryniak Aleksander
Nelip Helena
Niedźwiedź Stanisław
Niewiara Adam
Rachwał Stanisław
Stokłosa Jerzy
Wojtarek Czesław
Krzak Andrzej


ROK SZKOLNY 1966/67
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Adelmann Stefan
Benek Zenon
Berda Jerzy
Buchenfeld Henryk
Golik Witold
Gorol Róża
Grobosz Antoni
Grzegorczyk Alfons
]elonek Jan
Kamiński Franciszek
Kasztan Kazimierz
Knab Zdzisław
Knapik Jerzy
Korzekwa Tadeusz
Kubanek Maria
Maniera Joachim
Myrczik Józef
Natkaniec Zdzisław
Niczko Maria
Nowok Andrzej
Perzak Jerzy
Pudo Zbigniew
Piąty Marek.
Pierzchała Janusz
Rosikoń Zbigniew
Sangare Ibrahim
Sodowski Andrzej
Sklorz Michał
Staroń Zenon
Podgórski Feliks
Walasz Jan
Wiśniewski Henryk
Zimoch Józef
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
Bilicki Stanisław
Cebula Eugeniusz
Cieślik Jan
Cieślik Władysław
Danecki Józef
Duś Jerzy
Gawlik Eugeniusz
Guzik Walerian
Gryzak Jan
Kandora Sylwester
Kopydłowski Marian
Majowski Edward
Marzec Aleksander
Musiał Henryk
Noga Edward
Nikodem Włodzimierz
Niemiec Maciej
0lczyk Jan
Popławski Zdzisław
Sadek Sylwester
Serwatka Tadeusz
Tomanek Zygmunt
Weintrit Franciszek
Wieczorek Krystian
Zopora Jan
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bałaga Eugeniusz
Czyż Czesław
Dybała Tadeusz
Długoszewski Stanisław
Gałczyński Leszek
Jeksa Andrzej
Kempa Krystian
Lorens Lucyna
Matlosz Marceli
Mizera Danuta
Michalski Jan
Nalepka Emil
Należniak Włodzimierz
Nowak Gabriela
Palka Eugeniusz
Pańczyk Piotr
PoczęsnyLucjan
Skorupa Krystyna
Stachowicz Zenon
Świętek Leokadia
Słodczyk Antoni
Świerc Antonina
Trefoń Zofia
Widera Wiesław
Rotyński Bronisław


ROK SZKOLNY 1967/68
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Aleksandrowicz Edward
Balsamski Leszek
Dąbrowski Ryszard
Deloch Edmund
Gryzak Józef
Hanusek Henryk
Henschke Stefan
Kasprzak Jan
Każejak Ryszard
Klimczyk Zdzisław
Korzus Anrzej
Lasota Antoni
Marchewka Ryszard
Nowacki Andrzej
Pipa Stanisław
Przybylski Jan
Radomski Mieczysław
Rikert Eugenia
Rogoń Ryszard
Rotter Henryk
Samotus Tadeusz
Samotus Ryszard
Stencel Andrzej
Szczygielski Piotr
Taraciński Stanisław
Tekielak Jerzy
Wacławczyk Zygmunt
Woźniak Józef
Wierzbiński Piotr
Wieczorek Stefan
KL. III "b" BUDOWNICTWO WODNE
Andrzejewski Piotr
Czaja Kazimierz
Chachołek Krzysztof
Daniel Marian
Gaj Roman
Guzy Edward
Główka Henryk
Jeżowski Marian
Idzik Piotr
Kawalec Jan
Knab Tadeusz
Kuras Bogdan
Klepek Wiesław
Laksy Andrzej
Lipka Jan
Mucha Adam
Nowak Stanisław
0strowski Ryszard
Pawlik Andrzej
Pach Ryszard
Pojda Jan
Rybicki Roman
Sadłoń Marian
Siśkiewicz Grzegorz
Smolarczyk Stefan
Świerzy Antoni
Szymura Stefan
Wanot Eugeniusz
Wilert Antoni
KL. III "e" PREFABRYKACJA
Biały Jacek
Bąk Jan
Bosak Andrzej
Broll Andrzej
Bożek Leszek
Chytra Stanisław
Czarnecki Zbigniew
Dębiński Bernard
Drewniak Marian
Dyrbuś Józef
Gorgol Zdzisław
Kansy Jan
Kupny Roman
Kryś Bogdan
Lewicki Andrzej
Loga Eugeniusz
Lubojański Czesław
Nowak Andrzej
Niedworok Robert
Patrzyk Zenon
Paliwoda Tadeusz
Pietras Jerzy
Rydrych Tadeusz
0perhalski Andrzej
Suliga Tadeusz
Świerkot Marceli
Skorek Czesław
Szymkow Henryk
Śliczny Leszek
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Adamek Danuta
Burger Barbara
Bloch Grażyna
Czech Barbara
Dołowska Barbara
Gluzińska Grażyna
Janus Danuta
Kania Maria
Knabel Eugenia
Klicz Olga
Kozyra Gabriela
Mańko Danuta
Marczak Wanda
Nowak Bożena
Pawlik Teresa
Raszka Urszula
Romańska Maria
Standret Grażyna
Tobor Barbara
Wiltosz Maria
Wiącek Halina
Zbierzchowska Zofia
Zimnol Joanna
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Adamus Emanuel
Daszkiewicz Mieczysław
Dębicki Wojciech
Domagała Jan
Dybała Alojzy
Gajda Zygmunt
]aptok Michał
Jochemczyk Zbigniew
Jochimski Jan
Kaleta Kazimierz
Kamiński Grzegorz
Karpała Zbigniew
Klasen Ryszard
Klimczak Tadeusz
Kosowski Wojciech
Krzykawski Czesław
Kopyto Alojzy
Klyta Barbara
Michalik Ireneusz
Miśniakiewicz Marian
Klowan Janusz
Nowakowski Andrzej
Skolik Wacław
Sobalak Ryszard
Sosinski Janusz
Stanek Stanisław
Stańczyk Ryszard
Tazbir Ireneusz
Zając Andrzej
Zdziebło Jan
Wolniaczyk Ryszard
Burczyk Wiesław


ROK SZKOLNY 1968/69
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bajorek Stanisław
Bartoń Jerzy
Cesarz Eugeniusz
Danch Joachim
Danecki Jan
Derlak Marian
Gawor Jan
Knapczyk Krzysztof
Kabus Henryk
Leśniak Jerzy
Lończyk Jan
Makowski Jan
Mucha Tadeusz
Miałkowski Zygmunt
Mizerski Antoni
Mroczkowski Wiesław
0leksy Wiesław
0siwała Andrzej
Poloczek Andrzej
0gonek Józef
Partyka Tadeusz
Posełek Ireneusz
Puławski Ryszard
Rachel Jan
Sładek Jan
Skrok Józef
Sobczyk Bernard
Stalmach Zbigniew
Świtała Ryszard
Ulfik Henryk
Vorreiter Jan
Wieczorek Jerzy
Wilczek Kazimierz
Włodarski Tadeusz
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Andrzejewska Bogumiła
Bandura Halina
Bartkowiak Danuta
Bryl Danuta
Chaszczowa Irena
Flak Elżbieta
Fościak Wiesława
Heiman Irena
Hirszka Joanna
Kadłubek Halina
Karpała Lidia
Klarecka Helena
Koczywąs Jolanta
Kowalczyk Weronika
Kucharska Teresa
Kubiczek Joanna
Lubosik Dorota
Meinert Stefania
Mzyk Irena
Pracz Grażyna
Rolińska Irena
Snorus Danuta
Sajewicz Maria
Solnica Barbara
Tomaszewska Teresa
Wazwer Anna
Wilczok Lidia
Wilk Irena
Wylenżek Małgorzata
Znojek Irena
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Antonów Janusz
Badura Henryk
Bednarczyk Krzysztof
Białek Zbigniew
Buchacz Piotr
Flak Piotr
Gałda Stanisław
Gołąbek Piotr
Hanke Ryszard
Hirsch Andrzej
Janik Marcin
Kaeak Marian
Kalabiński Adam
Kauba Stanisław
Koziołek Piotr
Koliński Edward
Kotyrba Piotr
Kapuśniak Adam
Krężel Marian
Krzywania Feliks
Przybył Jerzy
Rekliński Kazimierz
Sobera Maciej
Sikorski Maciej
Walczak Marian


ROK SZKOLNY 1969/70
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Damaszek Anotni
Ducki Jerzy
Gruszka Maria
Gwóidź Urszula
Hachulski Krzysztof
Kopiec Jan
Knapik Andrzej
Krzysztoforski Krzysztof
Latos Henryk
Macha Marianna
Mianowski Tadeusz
Nowak Zbigniew
0dczyk Marian
Pachla Tadeusz
Sapiński Tadeusz
Sobala Henryk
Spaczyński Jacek
Świerzewska Alicja
Toms Mirosław
Trefon Ryszard
Warot Kajetan
Wierzbiński Jerzy
Wojtak Jan
Zarożny Witold
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Błach Andrzej
Chromy Krystian
Dzidowski Andrzej
Faliński Aleksander
Gawron Jan
Gawron Kazimierz
Góra Jan
Kałuża Henryk
Karcz Ryszard
Kincer Bernard
Koper Joachim
Krupa Ryszard
Krupanek Sylwester
Kwiotek Piotr
Laszczyk Piotr
Leś Henryk
Losa Henryk
Makowski Wiesław
Mańka Arkadiusz
Morawiecki Alfred
Rębisz Janusz
Szymonik Antoni
Świeca Tadeusz
Tarnawa Józef
Tomala Jerzy
Wojsyk Leon
Zok Zygmunt
Żurek Maciej
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Alfier Barbara
Bartocha Elżbieta
Bukowska Zdzisława
Denysiewicz Grażyna
Dikta Janina
Drożdżowska Gabriela
Dzielong Jolanta
Górka Danuta
Gruszka Krystyna
Hamerla Halina
Hertman Teresa
Kamińska Aleksandra
Karamańska Barbara
Klop Krystyna
Kłembek Ewa
Korzonek Alicja
Ledwoch Halina
Mazepa Anna
Michalik Urszula
Miąsko Grażyna
Nawrat Gabriela
Naryniecka Gabriela
Neuman Cecylia
Pawłowska Jadwiga
Pieda Halina
Piotrowska Teresa
Pitas Jadwiga
Potempa Urszula
Przystolik Joanna
Rymkiewicz Bogusława
Sikora Dorota
Szendzielorz Irena
Szoska Ewa
Todor Danuta
Tłuczykąt Krystyna
Zborowska Janina
Zięba Irena
Żelawska Urszula
Żurek Krystyna
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bahrynowski Wacław
Bryłka Jerzy
Dikta Czesław
Falfus Jacek
Gadziszewski Jan
Godowski Tadeusz
Hucz Henryk
]eżowski Henryk
Kondzioła Marek
Latkowski Andrzej
Lechki Leszek
Maciejczyk Maciej
Mazur Konrad
Mitka Henryk
Niechcielski Ryszard
Paprocki Leszek
Pieszczek Kazimierz
Piłacik Roman
Pyrzak Andrzej
Rodziewicz Włodzimierz
Sajewicz Edward
Skowronek Jacek
Sołtysik Andrzej
Sobczyk Ryszard
Szuba Piotr
Walentek Andrzej
Wiejacha Stanisław
Walasz Grzegorz
Ziobro Ryszard


ROK SZKOLNY 1970/71
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Adamczyk.Janina
Bilko Krystyna
Bochnia Janina
Bujak Andrzej
Butrym Józef
Gargul Stanisław
Głogowski Krzysztof
Góral Andrzej
]abłońska Zuzanna
Kaczmarczyk Piotr
Kleszcz Marek
Korfanty Andrzej
Kotara Bernadeta
Madej Stanisław
Marciniak Zygmunt
Miczka Paweł
Pawłowski Piotr
Pogorzałek Jerzy
Powróźnik Jan
Prączak Zdzisław
Różniewski Romuald
Sikorski Andrzej
Stawiarski Henryk
Szymański Ryszard
Tomanek Adam
Zarytkiewicz Wanda
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Adamski Tomasz
Badura Eugeniusz
Badura Józef
Bogucki Andrzej
Borecki Edward
Caban Zenon
Całus Marian
Czapla Jan
Druch Józef
Dulik Lucjan
Gąsiorowski Jan
Gąsiorowski Jerzy
Gowin Henryk
Grymel Janina
Jośko Ryszard
Kierczyński Paweł
Klikiewicz Zbigniew
Łakowska Anna
Małyska Joachim
Musialski Andrzej
Nowak Maria
Piontek Joachim
Pytlik Joachim
Rumian Alfred
Styczeń Halina
Szlachta Jan
Szymanek Urszula
Tabor Stanisław
Witkowski Andrzej
Wrona Witold
Zarychta Krzysztof
Ziaja Bernard
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Borowik Maria
Brylska Aniela
Bura Barbara
Cichowska Janina
Dacko Zdzisława
Grygiel Izabela
Gubała Teresa
]ędrzejów Barbara
Koszczyk Regina
Kubiczek Sonia
Kuczyńska Teresa
Kuźlik Władysława
Masłowska Anna
Mnich Danuta
Naskręt Halina
Nelip Genowefa
0sadnik Renata
Pietryga Bronisława
Przybylska Maria
Skorupa Maria
Śliwa Sabina
Spadło Grażyna
Stabińska Grażyna
Stefania Grażyna
Szewczyk Joanna
Stawiarz Danuta
Truchta Anna
Więckowska Joanna
Zetelman Irena
Zięba Bernadetta
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Auguścik Zygmunt
Bajor Irena
Biały Zbigniew
Brol Alfons
Charczuk Marek
Dobrowolska Dorota
Gil Andrzej
Golas Lucjan
Gwóźdź Kazimierz
Imbor Jolanta
]aroń Henryk
Klimek Wiesław
Krakowiak Jerzy
Krzemień Jan
Kurek Jan
Lesiński Andrzej
Niedziela Marian
Nowak Ryszard
0leksy Tadeusz
0lszowski Witold
Peter Andrzej
Polak Andrzej
Rajca Karol
Romaniuk Marek
Szafraniec Andrzej
Trela Bronisław
Waloszczyk Jan
Wierzchowski Włodzimierz
Wolny Józef
Ząbkowski Józef


ROK SZKOLNY 1971/72
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bagiński Zbigniew
Balawajder Marek
Bec Janusz
Błoński Kazimierz
Cyrbuś Janusz
Dub Henryk
Duda Adam
Feruga Jerzy
Galińska Teresa
Górski Jan
Jarosińska Stefania
]endruś Mieczysław
Jenszczok Jan
Kaczor Stanisław
Koszczyk Regina
Krakowczyk Józef
Kucharczyk Piotr
Krzyżanowski Sławomir
Kula Robert
Kuska Bernard
Lis Franciszek
Lis Henryk
Miś Henryk
Nowakowski Andrzej
0ssoliński Leszek
Pichura Henryk
Połuszyńska Ewa
Radlak Tadeusz
Respondek Franciszek
Skrzypulec Joachim
Szostek Janusz
Szumliński Władysław
Wranik Leon
Widuch Tadeusz
Ziaja Jan
Zientara Irena
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Brzezina Regina
Derbiś Jan
Domarecki Lesław
Dorys Jan
Dziedzic Henryk
Chudzik Bogusław
Cielnaszek Ireneusz
Gajoch Marek
Gluch Jan
]arczak Jerzy
Kamiński Leopold
Kapuściak Janusz
Kasperek Danuta
Klimkiewicz Teresa
Meisner Leszek
Michalik Piotr
Nowak Jadwiga
Opieczonek Janusz
0zimski Bogdan
Parczyk Krystian
Paruzel Zdzisław
Piprek Maria
Sałata Brygida
Saternus Andrzej
Sęk Henryk
Sobota Jadwiga
Stajer Jacek
Staszczak Zbigniew
Stokłosa Janusz
Szmelter Justyna
Toporska Zofia
Więcek Irena
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Benecki Andrzej
Borowik Leszek
Chmielarska Urszula
Deka Zenon
Dydak Włodzimierz
Ferdyn jerzy
Forajter Henryk
Franielczyk Piotr
Gicz Andrzej
Godyń Czesław
Goleniewski Mariusz
Grządziel Eugeniusz
Jastrzębski Krzysztof
Kurcab Seweryn
Labocha Tadeusz
Lis Krzysztof
Łukaszczyk joachim
Polak Zbigniew
Peukert Andrzej
Rippel Bogusław
Seget Teresa
Suchodolski Andrzej
Szafraniec Tadeusz
Szczepański Andrzej
Szmidt Tadeusz
Szwaja Małgorzata
Szwej Aleksander
Wach Irena
Włodarczyk Krystyna
Wójcikowska Danuta
Zimoch Zdzisław
Ziobro Teresa
Żłobiński Adam
Żyła Ryszard

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl