1972 - 1976 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2

ROK SZKOLNY 1972/73

KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1973/74
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1974/75
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "c" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1975/76
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "c" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE


ROK SZKOLNY 1972/73
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bloch Andrzej
Bomba Paweł
Dobrowolski Andrzej
Dub Henryk
Frank Bernard
Horoba Irena
Keyha Wiesław
Kaczor Stanisław
Kula Ryszard
Kurczyk Stefan
Kuźmiński Zdzisław
Klyta Irena
Krzemiński jerzy
Leszczyński Michał
Madeła Teresa
Majorek Zdzisław
Maksymowicz Maciej
Marcinkowski jan
Mosulak Małgorzata
Nowak Witold
0chman Jan
0rkusz Kamil
Poloczek Karol
Przybyła Gabriela
Raducki Marian
Sabynicz Anna
Sobala Krystyna
Syrnicka Elżbieta
Wawrzyński Roman
Wawrzyniak Jan
Wiecha Andrzej
Wójcik Zdzisław
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Brzezina Regina
Dubas Józef
Franiel Henryk
Gnus Marian
Gomoluch Danuta
Grzebień Jerzy
Hendel Andrzej
Hetmańczyk Janusz
Janoszek Zbigniew
Jelonek Mirosław
Kloza Maria
Kossowska Helena
Kopera Zygmunt
Krężel Władysław
Krzych Wojciech
Klimkiewicz Teresa
Łukawski Ryszard
Majewski Krzysztof
Nowak Lesław
Polaczek Halina
Psiuk Marek
Poloczek Maria
Rosiński Marek
Rymer Andrzej
Skiba Stanisław
Stojek Marek
Szymaniec Alfons
Urbańczyk Krystian
Wolny Jan
Wypych Bogdan
Zdebel Piotr
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bareła Jan
Bereza Jerzy
Chochołek Piotr
Długaj Edward
Dyszy Daniel
Dziemba Jerzy
Gwóźdź Anna
Henć Eugeniusz
Kasperczyk Antoni
Klossek Gerard
Kożuszek Teresa
Krawczyk Bogdan
Krus Marian
Kwiatek Wojciech
Labocha Roman
Lesik Michał
Lipiński Michał
Mandrela Leon
Marciniak Bogdan
Puza Czesław
Rajwa Karol
Rajchman Eugeniusz
Różycki Ryszard
Sierociński Andrzej
Skop Lucjan
Sołtysek Jan
Sowik Monika
Stuła Zdzisław
Suchecki Marek
Szatan Lidia
Szendzielorz Józef
Węgrzyniak Jerzy
Zimolong Jacek
Zygmunt Andrzej
Żurawski Leszek


ROK SZKOLNY 1973/74
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Gawłowicz Krystyna
Gerlic Eugeniusz
Gangor Stanisław
Gorgoń Ryszard
Grzegorczyk Piotr
]agusiak Franciszek
]astrząbek Teresa
Karolczyk Ryszard
Kubisa Marian
Kleiner Eugeniusz
Kordek Adam
Kruz Antoni
Kubica Eugeniusz
Rabus Jerzy
Skupień Stanisław
Szczerba Zbigniew
Wiśniewski Jan
Wojtkowski Piotr
Włodarski Mieczysław
Wypukoł Joachim
Zabagło Tadeusz
KL. III "b" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Glomb Gizela
Mamok Ewa
Majewski Krzysztof
Mańczyk Mariusz
Michalik Bogdan
Mortka Marian
Nagaba Andrzej
0sadnik Andrzej
Pelka Maria
Picyszyn Andrzej
Powieczko Maria
Salbert Jan
Sapa Zygfryd
Skowronek Joachim
Smorawski Leszek
Stankiewicz Andrzej
Strzelczyk Joachim
Ślusarek Urszula
Trepińska Renata
KL. V "c" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Cedzich Maria
Ciuk Urszula
Głąb Urszula
Golda Maria
Heimann Barbara
]anowski Tadeusz
Kędziora Krzysztof
Klasa Gabriela
Koszowski Andrzej
Kromkowski Marek
Machura Jacek
Magiera Gerard
Mańka Danuta
Matysik Adam
Mikołajewska Aniela
Mrzyk Janina 17.Mydla Piotr
Nalepa Krystyna
Roskosz Maria.
Strzelczyk Danuta
Sznurka Gabriela
Tkacz Danuta
Tworek Lidia
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Benczewski Marek
Błaszczyk Tadeusz
Breziński Jan
Chlipalski Krzysztof
Dudek Henryk
Ferdyn Maria
Gamowski Maciej
Goleczko Andrzej
Grzybek Henryk
Hadyk Piotr
Halczuk Stefan
Hreczańska Hanna
Kaźmierczak Marian
Kotynia Jan
Kowolik Andrzej
Król Zbigniew
Lis Helena
Łukasiewicz Marek
Marszewski Wacław
Pietryga Józef
Przykuta Gabriel
Pustułka Anna
Saliński Jerzy
Skrzydło Andrzej
Sylwestrzak Włodzimierz
Tkacz Stanisław
Walter Henryk


ROK SZKOLNY 1974/75
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
Adamczyk Marceli
Cesarz Stanisław
Dalkowski Andrzej
Dragon Andrzej
Dyczka Andrzej
Gawron Andrzej
Grochla Krzysztof
Gromkowski Marek
Gromkowski Paweł
Haryszyn Ryszard
Hatlapa Zygfryda
Kałuża Urszula
Kot Teresa
Kot Arkadiusz
Krupiak Jadwiga
Kużdżał Bożena
Łokieć Ryszard
Łuczkiewicz Marian
Martyniak Jan
Matysik Paweł
Michalik Andrzej
Niejodek Zygmunt
Nowak Tadeusz
Pierszłała Józef
Pietrzyk Ewa
Płowucha Zdzisław
Prokop Marek
Rendchen Krystian
Sobota Jadwiga
Sykosz Waldemar
Szeja Ronald
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Aleksandrowicz Krzysztof
Bielski Andrzej
Borkowski Jan
Brzeziński Mieczysław
Cebo Jerzy
Cherjan Marek
Domarecki Lesław
Dors Jan
Franczak Mirosław
Garczarczyk Jan
Jasiński Marek
Kapała Eugeniusz
Kochmański Jakub
Kocot Leszek
Konderla Małgorzata
Kral Zygmunt
Królikowski Adam
Kmpa Jan
Lewiński Maciej
Lietz Grzegorz
Maledyn Grzegorz
Młyński Zbigniew
Nowicki Jan
0lczykowski Bogdan
Polański Wiesław
Popielecki Marek
Pyka Jan
Rogala Danuta
Suchanek Karol
Symicki Krzysztof
Szwajnoch Benedykt
Szyska Brygida
Wróbel Włodzimierz
Wierzgacz Maria
Żydek Gizela
KL. V "c" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Apolinarska Danuta
Białas Brunon
Błaut Ireneusz
Bujakowski Janusz
Bula Anna
Czaplik Renata
Goleniewska Joanna
Grudzień Stanisław
]aworek Barbara
]urczyk Krzysztof
Kałuża Dorota
Krygiel Anna
Kubin Jolanta
Margas Jerzy
Mazur Elżbieta
Mucha Romualda
0grodziński Władysław
0rfin Antoni
Parczyk Alicja
Piprek Jerzy
Plewnia Leokadia
Pocha Roman
Pośpiech Bernard
Ptok Piotr
Radzioch Jolanta
Rejman Krystyna
Słowik Andrzej
Świerczek Urszula
Sztaba Stanisław
Warzecha Małgorzata
Woinica Tadeusz
Zaporowski Wacław
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bujny Grzegorz
Cofała Czesław
Domeredzka Maria
Furgaliński Zbigniew
Gajek Jan
Głomb Henryk
Golik Andrzej
Goleniewski Mariusz
Gorzędowski Andrzej
Hetmańczyk Zdzisław
Ignac Łucja
]ończyk Stanisław
Kasprzyński Henryk
Kiernozek Czesław
Knura Maria
Kościelniak Krystian
Koza Ryszard
Krause Herbert
Mazur Marek
Mężyk Henryk
Miś Lucjan
Niedźwiedzki Krzysztof
Poleszczyk Andrzej
Rasikoń Bolesław
Syrek Barbara
Sosinka Marian
Sowik Bernard
Weśniuk Mirosław
Widłak Andrzej
Wójcik Andrzej


ROK SZKOLNY 1975/76
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
Brodowska Wiesława
Brol Damian
Chmiel Horst
Chrząstek Andrzej
Dubiel Mirosław
Gabryś Czesław
Gajdziński Wojciech
Grzona Henryk
Hef1ik Ryszard
Habrajski Zdzisław
Kaliwoda Jerzy
Kasprzycka Lidia
Kawalec Józef
Kiepura Jan
Koza Jerzy
Kozieł Daniel
Kubis Teresa
Labusek Urszula
Mendel Andrzej
Mierzwa Romana
Miśkiewicz Irena
Moszczyński Zbigniew
Mrozek Magdalena
Nowak Eugeniusz
Pawelczyk Andrzej
Post Andrzej
Pierzga Wojciech
Pyrc Henryk
Rażakowski Wacław
Richtscheid Andrzej
Sałabun Jerzy
Skupień Wiesława
Słomski Krzysztof
Surma Bogusława
Szewczyk Piotr
Szmidt Gabrila
Wanot Bernat
Woźniczka Jarosław
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Cudak Henryk
Franielczyk Gabriela
Fronczek Marian
Górska fyrszula
Grabiński Gabriel
Heczke Jerzy
]anoszka Marian
Iwaniak Piotr
]enszczok Roman
Kowalska Małgorzata
Król Bogdan
Kuta Dariusz
Kulisz Adam
Metz Stanisław
Płonka Anna
Podwyszyński Zenon
Stępień Bogdan
Szewczyk Janusz
Szołtysek Konrad
Tomecka Regina
Stankiewicz Danuta
Troczyński Waldemar
Twardokęs Halina
Zawierucha Henryk
Zok Stefan
KL. V "c" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Bijak Sławomir
Boehm Monika
Burzińska Elżbieta
Brozowski Roman
Fiedeń Jolanta
Frey Barbara
Gogołkiewicz Maria
Grabowska Krystyna
Grospicz Piotr
Grzanka Krzysztof
Hasulak Tadeusz
Hilbich Waldemar
]amioł Zbigniew
Kasprzyk Jolanta
Kubiczek Maria
Kulej Ilona
Kusz Monika
Labus Janusz
Lorek Urszula
Loska Alina
Lysko Zdzisław
Ławniczak Irena
Łunyszyn Marek
Maksyś Ewa
Malkowska Krystyna
Musialik Zbigniew
0para Henryk
Porc Wojciech
Płaszczyca Grzegorz
Prudło Stefania
Pytlik Danuta
Ruta Bogdan
Samerek Halina
Skiba Irena
Szyguła Barbara
Wdowiak Grażyna
Zasada Janusz
Żyła Halina
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bednarek Bogusław
Chlipalski Waldemar
Frej Grzegorz
Janduła Jerzy
]urczyk Bernard
Kałus Janina
Klins Ilona
Krężel Anna
Kucharczyk Halina
Leś Andrzej
Leśniak Wojciech
Mikoszek Maria
Moczygęba Piotr
Morawiec Andrzej
Mrożek Marian
Przybyła Joachim
Sarach Maria
Sołtys Henryk
Sośnierz Krzysztof
Szol Jerzy
Walas Bogdan
Wilczek Andrzej
Winkler Gabriela
Wodarz Teresa
Woźniak Marek
Woźnica Regina
Zok Elżbieta
Żurek Gabriela

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl