1976 - 1988 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH

ROK SZKOLNY 1976/77

KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1977/78
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1978/79
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1979/80
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1980/81
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1981/82
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSlY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1982/83
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1983/84
KL. III "a" BUDOWNIC1WO
KL. V "c"
KL. V "d" DROGI I MOSTY

ROK SZKOLNY 1984/85
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOLOWE

ROK SZKOLNY 1985/86
KL.III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE KI.V "c" BUDOWNICTWO
KL.V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1986/87
KL.V "c" BUDOWNICTWO
KL.V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1987/88
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE



ROK SZKOLNY 1976/77
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bekiesz Wiesław
Belkot Janusz
Buczyński Marek
Cieślak Henryk
Chlibkiewicz Anna
Dębski Witold
Gazy Marek
Gosławska Halina
Hamerla Krystian
Horzela Andrzej
]akubczyk Zdzisław
Kogut Henryk
Kolasa Zygmunt
Kowolik Tadeusz
Matajewski Paweł
Masłoń Halina
Matejczyk Henryk
Miszuda Krzysztof
Molenda Bożena
Morzycki Zbigniew
Musiałek Andrzej
Nagaba Andrzej
Nalepka Barbara
0lczyk Eugeniusz
0puchlik Andrzej
0sadnik Henryk
Paterman Grzegorz
Piguła Rufin
Romik Antoni
Sala Piotr
Sulik Edward
Surma Roman
Śmieszek Jan
Szołtysik Marian
Tekielak janusz
Tlatlik Zbigniew
Urbańczyk Eugeniusz
Wiecha Grzegorz
Wieczorek Donald
Wielgomas Henryk
Wielka Helena
Woźnica Roman
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Atłas Marek
Borzucka Ewa
Bugaj Zbigniew
Czaja Helmut
Dacko Jerzy
Danecki Krzysztof
Dener Dariusz
Dyksy Ryszard
Grymel Jolanta
Grzesiak Lidia
Gurowiec Jan
Gwóźdź Henryk
Kaftan Lesław
Kazienko Józef
Kańka Bogdan
Knapik Stefan
Król Romualda
Kryger Krystyna
Kukuła Danuta
Kurkierewicz Joachim
Leśny Franciszek
Lubos Bernadeta
Machowski Jerzy
Mazur Norbert
Mosiński Mirosław
Nowakowski Marek
0rfin Jan
Polak Józef
Saługa Józef
Smok Teresa
Syjud Jerzy
Terczyński Leszek
Tywoniuk Czesława
Widera Brygida
Wojtaszczyk Marek
Wolny Janusz
Zawodniak Włodzimierz
Zdebel Bernard
Żłobińska Maria
Żorowski Zdzisław


ROK SZKOLNY 1977/78
KL. III "b" PREFABRYKACJA BUDOWLANA
Broja Andrzej
Buchta Jacek
Gola Gabriela
Golus Irena
Guenther Małgorzata
]aniczek Piotr
Janoszka Joachim
]asiniok Urszula
]ędryka Jerzy
Kaczmarski Marek
Karkoszka Bogdan
Kucelman Janusz
Labusek Bernard
Machoń Walter
Mańka Beata
Mazur Tadeusz
Moch Henryk
Nowakowski Radosław
Sajdak Andrzej
Sitko Ewa
Stokłosa Andrzej
Świerzy Udo
Szatkowski Marek
Wesołowski Mirosław
Wilczek Jacek
Witek Joachim
Wyrwich Alfred
Kubera Krzysztof
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bar Witold
Biczkowski Henryk
Bobek Henryk
Duda Grażyna
Gatys Dariusz
Gubernat Mieczysław
Hońka Jolanta
Kalamorz Werner
Kopera Marian
Kromołowski Janusz
Kupiński Mirosław
Labus Artur
Lewecki Jerzy
Lipiński Jerzy
Marek Ewa
Niedziela Gabriela
Przełączkowski Krystian
Respondek Krystyna
Rudka Leszek
Schwarz Manfred
Sobera Anna
Sowa Andrzej
Strze1czyk Marian
Szewczyk Małgorzata
Szuła Grzegorz
Uliczka Werner
Zabrzańska Jolanta
Wylenżek Andrzej
Zarębski Marek
Zgorzelska Urszula
Zimnol Gabriela
Żmuda Krystyna


ROK SZKOLNY 1978/79
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Brzeziński Krzysztof
Charczuk Bogusław
Danielczok Jan
Dubiel Marek
Gambusz Ryszard
Horoba Eugeniusz
]akoktochce Piotr
]aromin Stanisław
Kamiński Marek
Kąsek Krystyna
Kraj Bernard
Kusaj Grażyna
Laszuk Jan
Ligarski Zbigniew
Majewski Roman
Müller Piotr
0Iszewski Wiesław
0sadnik Roman
Paliga Zbigniew
Piwniuk Bohdan
Pizoń Piotr
Pownug Barbara
Prochazka Jarosław
Saternus Mariusz
Seweryn Piotr
Siewior Piotr
Strzoda Ginter
Szaton Andrzej
Szwainoch Jan
Szyja Marian
Wąsik Marek
Wojdyła Jan
Wywioł Łucjan
Wawrzyniak Lech
Wa1czak Walburga
Włodarski Andrzej
KL.. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bąk Henryk
Bloch Andrzej
Bryła Beata
Gabryś Andrzej
Gasek Adam
Golda Artur
Heising Gerard
Heleniak Bożena
Jankowski Andrzej
Jurczak Janusz
Karp Barbara
Kislyj Jolanta
Kociemba Barbara
Kremiec Jan
Lempart Andrzej
Lisik Krzysztof
Malkowska Bożena
Neugebauer Eugeniusz
Pawełczyk Krzysztof
Picz Roman
Podolski Eugeniusz
Ponikiewski Stanisław
Serek Krystyna
Sich Helmut
Siwy Krystyna
Skrzyniarz Marek
Sobieraj Krzysztof
Sowka Piotr
Strzoda Stefania
Styguła Jerzy
Slipko Zbigniew
Tomzik Elżbieta
Wyrobek Joanna
Zielińska Ruta
Żyła Ryszard


ROK SZKOLNY 1979/80
KL.. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Badura Janusz
Brudny Krzysztof
Bukowska Grażyna
Czapla Zbigniew
Cwik Andrzej
Dewor Piotr
Dorożyński Roman
Grieger Janusz
Grudziński Krzysztof
Jauering Eugeniusz
Jopowicz Violetta
Jurczyk Renata
Kamiński Grzegorz
Kuczkowska Ewa
Kulczycka Barbara
Lenczyk Rudolf
Lorek Jan
Mańka Marek
Miemiec Piotr
Moszczyński Marian
Nieckula Irena
Nowakowski Ireneusz
0bora Waldemar
Pisula Ireneusz
Pyrlik Ewelina
Rozmysłowski Roman
Senderski Tadeusz
Siwy Adam
Solik Janusz
Stryjak Krzysztof
Szarek Ryszard
Wicik Krystian
Winiarski Krzysztof
Wirtek Anna
KL.. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bielak Zbigniew
Bolesta Krystyna
Bracki Bogdan
Broksz Andrzej
Chachulska Joanna
Chudyka Piotr
Cwik Elżbieta
Dyla Andrzej
Dytko Teresa
Działach Jolanta
Gierzok Jan
Hajda Bernadetta
Hamela Krzysztof
Iwańczok Jerzy
Janiec Iwona
Jędrusik Marek
Koza Bogdan
Klein Bożena
Łapok Hiacenta
Makowski Adam
Markowska Elżbieta
Majer Krzysztof
Paczuła Henryk
Pitera Wiesława
Retta Dariusz
Słupianek Joanna
Szołtysik Antoni
Śliwiński Zbigniew
Urbańska Irena
Warczok Grzegorz
Wicher Grzegorz
Wilczek Irena
Wiśniowska Małgorzata
Wojaczek Irena
Wylon Krzysztof
Zaczyński Wojciech


ROK SZKOLNY 1980/81
KL.. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Anton Józef
Bagnowski Jan
Bazanek Radosław
Borowiec Marek
Chrobok Czesław
Dziura Sławomir
Gondro Gabriela
Gruchała Jan
Hnida Krystian
Holusza Ryszard
Hora Mariusz
Kądziołka Krzysztof
Kubica Bogusław
Kusaj Alfred
Koczy Piotr
Michalski Adam
Natkaniec Marek
Paciej Jerzy
Pęcherski Andrzej
Siedlarek Mirosław
Smaluch Zbigniew
Socowski Marcin
Syguda Bogumił
Wilczak Piotr
Zielińska Maria
KL.. V "c" BUDOWNICTWO
Bok Lucjan
Bromboszcz Grażyna
Bugajewska Anna
Drobiec Marek
Dybich Jan
Franik Karina
Frydel Izabela
Garczarczyk Cezary
Grządziel Maria
Janikula Gabriela
Jurasik Mariola
Knop Andrzej
Krzyżczyk Krystyna
Kuleba Waldemar
Kwintal Barbara
Lasota Artur
Liszczyk Mariola
Maly Kornelia
Mańka Piotr
Moch Lidia
Nave Marcin
Nawrocka Bożena
Sajczuk Stanisław
Sieroń Jolanta
Skrzypczyk Andrzej
Stefanowska Aleksandra
Szary Janusz
Węcek Ewa
Wróbel Danuta
KL.. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Blaszkowski Roman
Bluj Jolanta
Cichoń Marek
Dratwa Krzysztof
Gałązka Marek
Gaweł Stanisław
Guenther Andrzej
Haase Gabriela
Hajda Bogusław
Homa Damian
Kalinowski Janusz
Kopiec Teresa
Kowal Andrzej
Kryń Stanisław
Kupidło Waldemar
Kurka Andrzej
Lobermajer Mariusz
Łyskowicz Krzysztof
Mikutra Ryszard
Namysło Józef
0lczyk Jolanta
Petka Krystyna
Piela Iwona
Pilarski Janusz
Piwońska Bożena
Stefaniak Elżbieta
Szafarczyk Zofia
Trzeja Marian
Twardoch Damian
Wojtasik Wojciech
Wondraszek Aleksanc
Żak Ewa


ROK SZKOLNY 1981/82
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Brol Grzegorz
Cielniaszek Marek
Doleżyk Piotr
Gdynia Jerzy
Unicki Andrzej
]óźwik Jerzy
Kotysz Krzysztof
Kuszka Jacek
Kwaśny Marek
Litwińczuk Zbigniew
Maj Roman
Makuch Jacek
Makles Jerzy
Mielczarek Mariusz
Minkowski Mariusz
Możdzień Marian
Nowak Wojciech
0syra Roman
Pietreczka Joachim
Siebielec Leszek
Stachowiak Stefan
Swęd Ryszard
Sylwestrzak Bronisław
Więckowski Leszek
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Baska Grażyna
Bar Roman
Bdzionek Michał
Cieluch Janusz
Chęś Małgorzata
Czarnecki Wojciech
Dziedzic Andrzej
Fudaliński Jan
Grabowski Jacek
Gumułka Jadwiga
Gwiaździński Jerzy
Hojka Barbara
Hyla Ewa
Kapłanek Daniel
Kostorz Jolanta
Kulik Piotr
Kurek Janusz
Leśniewska Mariola
Łacik Bożena
Łazowska Barbara
Marklowska Dorota
Michna Sonia
Morawska Barbara
Niezgodzka Mirosława
0doj Małgorzata
Paluch Adam
Ptasik Bogdan
Starzyk Danuta
Szymczyk Grzegorz
Szymczyk Mariusz
Świerczek Dariusz
Tetfejer Gabriela
Wolańska Joanna
Wyrwa Danuta
Żyłka Ewa
KL. V "d" DROGI I MOSlY KOŁOWE
Bonk Andrzej
Bronkowski Kazimierz
Drzyzga Krystian
Gabor Eugeniusz
Głogowski Damian
Gruszczak Marta
Hetmańczyk Bożena
]uszcze Renata
Kantor Ireneusz
Karaś Ewa
Karkosz Barbara
Karwat Remigiusz
Kaszuba Elżbieta
Koperwas Mariola
Korpak Henryk
Kubala Danuta
Kubica Andrzej
Leszczyńska Małgorzat
Ładny Adam
Merta Krzysztofa
Niewiara Jolanta
Nowak Joachim
Paliga Janusz
Porombka Mariola
Saliński Ryszard
Sitko Krzysztof
Trefon Stanisław
Tyńska Katarzyna
Wielgomas Aldona


ROK SZKOLNY 1982/83
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
Blania Ilona
Ciechoński Jacek
Dyrda Zenon
Kuńko Sławomir
Lech Andrzej
Leśniak Marek
Łukasiewicz Grażyna
Mańka Piotr
Morawiec Witold
Nowak Leszek
0tawa Piotr
Pastor Andrzej
Płatek Grzegorz
Romańczuk Izabela
Rozanka Marian
Rycek Dariusz
Stanchły Witold
Szubert Krzysztof
Wesołowski Janusz
Wiatrek Michał
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Bańczyk Renata
Bryś Brygida
Danecki Roman
Działach Jolanta
Franciok Jan
Grela Ewa
Izydorczyk Roman
]acek Marek
]aworowski Witold
]ust Urszula
Kanclerz Andrzej
Knapik Urszula
Kosiński Bogusław
Kruz Dariusz
Kubiela Zbigniew
Kupny Urszula
Latos Andrzej
Laniec Ireneusz
Majgier Elżbieta
Majowska Joanna
Malaca Iwona
Mikolanis Bożena
Nowak Marta
0lejko Wiesław
Pikulik Krystyna
Porębska Bożena
Siwiec Marek
Słomiana Bożena
Szewczyk Michał
Szymura Joachim
Świtała Dorota
Wenzel Aneta
Wójcik Jacek
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bratek Bogusława
Brol Renata
Dzierżawa Kornelia
Giemlik Irena
Grzesik Jarosław
Hartman Andrzej
Hebda Jan
]acaszek Andrzej
Janke Marek
]ęczmionka Marek
]urowicz Gabriela
Kazimierek Beata
Kidała Barbara
Kołodziej Marian
Kołodziejczyk Renata
Lewicki Janusz
Lewicki Leszek
Łuczyński Wiesław
Marzec Henryka
Mulas Joachim
Nalepa Dariusz
Nowicka Elżbieta
Siudak Jarosław
Słowik Bogdan
Szaton Jan
Waluga Bronisław
Wałowska Ewa
Wittek Grażyna


ROK SZKOLNY 1983/84
KL. III "a" BUDOWNIC1WO OGÓLNE
Bożkiewicz Jacek
Gondro Irena
Górecki Dariusz
Hrybik Dariusz
]asiński Roman
Kasperek Ryszard
Kowalczyk Zbigniew
Kruszek Ryszard
Lisiecki Ireneusz
Leśniak Grzegorz
Łukasik Henryk
Nowak Leszek
Płatek Grzegorz
Płocki Daniel
Rajca Mirosław
Szewior Karina
Reiner Arnold
Wójcik Piotr
KL.. V "c" BUDOWNICTWO
Antkowiak Marek
Bąk Michał
Błaszczyk Marek
Boczulak Zbigniew
Gambuś Dariusz
Gruszka Bolesław
Grygny Marek
Grzyb Zbigniew
Gubernat Marek
Heide Ilona
Jankowski Mariusz
Kaleta Ewa
Kamiński Jerzy
Karaś Emilia
Karkola Karina
Krutow Ewa
Kupczyk Marian
Łazowski Wiesław
Malinowska Bożena
0stapczyk Marek
Pacierpnik Aleksandra
Pilarski Marek
Pisarek Eugeniusz
Segiet Jerzy
Sikora Janusz
Sobik Joanna
Sulej Leszek
Świerczek Kornelia
Szafraniec Jolanta
Szewczyk Alina
Szopa Joanna
Szumilas Ilona
Wawok Jolanta
Wazner Ilona
Wieczorek Andrzej
Żydek Grzegorz
KL.. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bąk Joanna
Bigos Jacek
Duda Damian
Goj Zuzanna
]eszka Wojciech
Kaczmarzik Krzysztof
Kiwic Marzena
Klekot Grzegorz
Kubecki Wojciech
Luboń Krzysztof
Majcher Jarosław
Markowski Bogdan
Mazur Grzegorz
Nawrat Piotr
0grodnik Zenon
Pitas Grzegorz
Samojluk Jacek
Strukowska Hanna
Szafraniec Witold
Szczerbiński Jerzy
Szewczyk Wacław
Turchoński Piotr
Wlach Marek
Wątroba Marian


ROK SZKOLNY 1984/85
KL.. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Depta Ryszard
Dolibóg Marian
Dyrda Zenon
Hruzik Krzysztof
Kowalski Wiesław
Łuczak Krzysztof
Maniurka Krzysztof
Mielczarek Marek
Mucha Andrzej
Niemiec Paweł
Padoł Leszek
Pajor Andrzej
Palacz Artur
Paszko Mariusz
Pisko Andrzej
Pituła Marek
Siemionow Tomasz
Sobiesiak Sławomir
Stajno Piotr
Walura Marek
Wiśniowski Adam
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Bijałd Irena
Bizon Jarosław
Bruliński Mirosław
Dąbrowska Elżbieta
Duda Violetta
Duraj Marian
Górska Joanna
Hładczuk Marian
]agielski Cezary
]anawa Beata
Konieczny Mirosław
Krawczyk Marek
Krawczyk Roman
Król Violetta
Kruz Rafał
Lesz Jacek
Łukaszyk Ireneusz
Mańka Beata
Morcinek Ewa
Nicia Jarosław
Niklas Dorota
Nowak Damian
0lszewska Anna
Siciarz Adam
Stefański Marek
Straler Adam
Świerczek Beata
Tobor Karina
Wierzbicki Marek
Winiarowska Ewa
Witkowski Zdzisław
Zahuta Jacek
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOLOWE
Bożek Iwona
Domagała Marek
Filipek Andrzej
Froch Jerzy
Furtak Joachim
Górski Henryk
Holewa Bożena
Jastrzębski Michał
Kaliński Lucjan
Klecha Ilona
Konik Mariola
Kośmider Jacek
Kowolik Wilhelm
KuczyńskiJacek
Loska Wojciech
Łozińska Iwona
Małecki Leszek
Nowak Kornelia
Paluch Marian
Pietrek Jolanta
Sendra Wiesław
Sidorska Danuta
Simla Grzegorz
Smolarczyk Piotr
Sordyl Danuta
Trojan Piotr
Turowska Beata
Warchoł Beata
Wocka Klaudia
Wójcik Witold


ROK SZKOLNY 1985/86
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Beśka Jan
Burek Ireneusz
Cielniaszek Jerzy
Fedrowicz Ewa
Gajdas Marcin
Ganc Henryk
Gowik Piotr
]uruś Jacek
Kleiman Adam
Kotowicz Mariola
Kruk Grzegorz
Nowak Jacek
Osadnik Marek
Sidorski Andrzej
Sroka Andrzej
Szczygioł Waldemar
Włóczyk Andrzej
Żyłka Ryszard
KI.. V "c" BUDOWNICTWO
Białas Mariola
Binkofski Waldemar
Bogacka Marzena
Ćwikła Bogusław
Drewniok Aleksandra
Dyrka Aleksandra
Działach Janusz
Dzierzbiński Witold
Górniak Jan
]amrozy Andrzej
Kempińska Iwona
Kot Dariusz
Majowska Danuta
Marzec Stefan
Młynarczyk Marieta
Nierada Rufin
Pluta Waldemar
Polewka Joanna
Richert Piotr
Sala Anna
Wagner Ireneusz
Wiercioch Michał
Wyrwich Rudolf
Żuk Małgorzata
Żyśko Dariusz
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Binerowska Barbara
Duda Piotr
Franusik Ewa
Grosz Ginter
Jonczyk Jacek
Kaszuba Mirosława
Kuczaj Wojciech
Kuzia Damian
Kwiatkowski Jacek
Lewicka Aleksandra
Marczewski Grzegorz
Markowska Halina
Musialik Janusz
Nowak Joanna
0trębowska Małgorzata
Pluta Jan
Puch Mariusz
Stalmach Marek
Stiller Juta
Szostak Beata
Tomczyk Wojciech
Trela Regina
Tymoszuk Bogdan
Walerowicz Marek


ROK SZKOLNY 1986/87
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Blady Tomasz
Blewąski Mariusz
Chmielewska Ewa
Dąbrowski Jerzy
Dragon Andrzej
Freuer Urszula
Gazda Marek
Geppert Grzegorz
Henne Krzysztof
Huńka Jarosław
Jach Marzena
Konopińska Grażyna
Krok Adam
Ładoś Mirosław
Machura Tomasz
Namysło Wojciech
Nowak Joanna
Pietrzyk Grzegorz
Pradelok Jacek
Szczygieł Leszek
Wilk Jerzy
Zok Lucjan
Żach Dorot
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Brzozowski Bogusław
Fus Piotr
Gacka Justyna
Galwas Jacek
Golicz Ewa
Gosławski Piotr
Górecki Artur
Imański Dariusz
Korba Beata
Lubosik Ewa
Łazaj Mirosław
Musioł Roman
Niesłony Ryszard
Pluta Andrzej
Pyka Zygfryd
Pytel Dariusz
Rolnik Remigiusz
Soika Henryk
Telenga Ireneusz
Tomczyk Ewa


ROK SZKOLNY 1987/88
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bańczyk Krzysztof
Gabmk Cezary
Grzyb Stanisław
Gugółka Arkady
Kocyba Andrzej
Koper Marian
Miszke Rajmund
0rlic Andrzej
Pawlaczek Leszek
Pawlikowski Bolesław
Renka Bogusław
Sałabun Jarosław
Sobieraj Dariusz
Spychała Jan
Szlapiński Dariusz
Wolny Samuel
Zasada Dariusz
KL.. V "c" BUDOWNICTWO
Bartosz Adam
Dyduch Tomasz
Gluźniewicz Grzegorz
Klein Grzegorz
Kopiec Grzegorz
Król Olaf
Marek Mirosław
Markiewka Elżbieta
0koń Marek
Pajdak Wojciech
Pałasz Dariusz
Potempa Eugeniusz
Przywara Aleksandra
Ramowski Jerzy
Słoniszko Iwona
Szeliga Adam
Świercz Iwona
Tomicki Marek
Witek Adam
Wysocki Mariusz
Zyzik Damian
Żłobińska Katarzyna
Żyśko Andrzej
KL.. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Ciopa Maciej
Drenda Maria
Dylla Andrzej
Jennek Dariusz
Knapowski Dariusz
Kraus Rafał
Kulik Mirosław
Łapok Dorota
Ławecki Waldemar
Marek Andrzej
Nas Anna
Nowacki Aleksander
Pawełczyk Mariusz
Samoszuk Radosław
Szczurek Joanna
Toporowska Mariola
Wiśniewski Henryk
Zając Piotr

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl