1988 - 2000 PAŃSTWOWE SZKOŁY BUDOWNICTWA

ROK SZKOLNY 1988/89

KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1989/90
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1990/91
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE

ROK SZKOLNY 1991/92
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. V "m" TECHNOLOGIA DREWNA W SPECJALNOŚCI MEBLARSTWO

ROK SZKOLNY 1992/93
KL. v "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. V "m" TECHNOLOGIA DREWNA / W SPECJALNOŚCI MEBLARSTWO /

ROK SZKOLNY 1993/94
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c" BUDOWNICTWO
KL. V "d" BUDOWA DRÓG I MOSTÓW

ROK SZKOLNY 1994/95
KL. III "a"
KL. V c1 BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "c2" BUDOWNICTWO OGÓLNE
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
KL. 2 "o" SPECJALNOŚĆ - BUDOWNICTWO OGÓLNE

ROK SZKOLNY 1995/96

ROK SZKOLNY 1996/97

ROK SZKOLNY 1997/98

ROK SZKOLNY 1998/99

ROK SZKOLNY 1999/2000


ROK SZKOLNY 1988/89
KL.. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Buchacz Bronisław
Czech Bogusław
Czechowski Arkadiusz
Czornik Robert
Dudziak Bogdan
Hajduk Jerzy
Happner Marian
Kowalczyk Szymon
Łempicki Jacek
Michalski Krzysztof
Mróz Mariusz
Napora Zbigniew
Płoński Wojciech
Skrzypczyk Bronisław
Stępień Jacek
Stolka Krzysztof
Tobor Adam
Tobor Bogusław
Turek Jerzy
Wójcik Krzysztof
Wójcik Marcin
KL.. V "c" BUDOWNICTWO
Budkiewicz Robert
Feodorow Wojciech
Franke Rafał
Giczewski Dariusz
Jankiewicz Beata
Kaczmarek Tomasz
Kandora Tomasz
Kardasiński Janusz
Kielańska Katarzyna
Kołodziej Justyna
Kucharski Robert
Maroń Katarzyna
Merta Mariusz
Nowak Barbara
0koń Wojciech
Paluch Bożena
Prymas Piotr
Strzelczyk Dariusz
Szczygieł Teresa
Szymała Aldona
Wieczorek Iwona
Wieszałka Korneliusz
Wiszkowski Seweryn
Woźniak Katarzyna
Wr6blewski Adam
Wysocki Mirosław
Zielony Aleksander
Zwarycz Damian
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Alber Henryk
Bistuła Edyta
Blachnicki Dariusz
Czypionka Ryszard
Dąbrowski Marek
Frymus Barbara
Grzegorzewska Dorota
Grzelak Grzegorz
]aguś Rafał
Kaliciak Daniel
Kierkowicz Arkadiusz
Klupieć Beata
Malitka Zbigniew
Marondel Jarosław
Matheja Marcin
0sadnik Joanna
0tawa Marek
Pasiut Zbigniew
Paturej Dariusz
Pilis Edyta
Rauer Katarzyna
Skalski Maciej
Smotarski Marek
Szpytko Izabela
Szysler Izabela
Tyński Jacek
Zelent Ilona


ROK SZKOLNY 1989/90
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Całusiński Tomasz
Cieluch Mariusz
Cofala Piotr
Kasjaniuk Sławomir
Kłosiński Tomasz
Kondracka Katarzyna
Kozłowska Beata
Kulawik Barbara
Labus Piotr
Libidziewicz Ewa
Łukacz Dorota
Łukasik Przemysław
Makowski Jarosław
Piekaj Grzegorz
Piórek Janusz
Plebańczyk Beata
Ratz Aleksandra
Rydzyński Maciej
Salik Marek
Siuda Aleksander
Stachowicz Maciej
Stasz Artur
Stelmachowicz Grażyna
Wyskiel Janusz
Zemła Mariusz
Żaczek Iwona
Żwirko Piotr
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bacik Janusz
Borecki Marek
Caban Renata
Hanzel Jacek
Iwanek Marcin
Kajdana Mariusz
Kawalerowski Jarosław
Kochański Jarosław
Kwiatkowski Tomasz
Langer Jacek
Ledwończyk Mirosław
Ligęza Edyta
Mateja Henryk
Miśkiewicz Marcin
Mokryc Andrzej
Nowak Wojciech
Płonka Jarosław
Skrzypek Krzysztof
Tomala Piotr
Wrodarczyk Jan
Zamykal Grzegorz
Zarychta Maciej
Ziemniewski Krzysztof


ROK SZKOLNY 1990/91
Kl V "c - FUGLARZE" BUDOWNICTWO
Bacik Sławomir
Bielecki Przemysław
Biesiada Jacek
Chrząszcz Jacek
Cieplok Jacek
Czapla Arkadiusz
Dymet Jarosław
Frencek Adam
Gąsior Renata
Głąbik Ryszard
Godziński Zbigniew
Kocot Wojciech
Kowal Włodzimierz
Kowalczuk Adam
Krajcer Mariusz
Kupka Arkadiusz
Labryga Tomasz
Łukasik Anna
Noskowiak Jerzy
Nowak Mariusz
0lszewska Małgorzata
Reich Marek
Sławiński Marceli
Straler Katarzyna
Szwedzik Zbigniew
Zakrzewski Tomasz
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Astapczyk Paweł
Baryła Roman
Bloch Bogusław
Ciepłak Bogdan
Demczuk Anna
Ferdyn Katarzyna
Golonka Andrzej
Jerominek Agata
]urkiewicz Jacek
Kałamorz Jacek
Leśniewski Jacek
Łozińska Joanna
Małyszek Monika
Polak Danuta
Pyt Paweł
Reichel Ewelina
Skwarek Małgorzata
Smagacz Dariusz
Szewczyk Rafał
Waśko Jacek


ROK SZKOLNY 1991/92
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Biniek Zuzanna
Capała Leszek
Celiński Radosław
Cyran Grzegorz
Ferenc Wiesława
Hałupka Grzegorz
]anikowski Ryszard
Kołodziej Janusz
Kostka Izabella
Kubanek Mirosław
Kubik Sławomir
Kuczkowski Marek
Misiak Mariusz
Nalepka Tomasz
Pawłowski Tomasz
Piecuch Robert
Reń Krzysztof
Robakowski Krzysztof
Rombek Adam
Rożek Rafał
Rak Krzysztof
Skrzipek Bogdan
Szmidt Benedykt
Szprycha Paweł
Szymik Wojciech
Świerkot Arkadiusz
Wiewióra Grzegorz
Wróbel Marek
KL V "c" BUDOWNICTWO
Basiński Witold
Bednarczuk Grzegorz
Bomba Anna
Cieśla Mariusz
Czerny Sabina
Dołowa Barbara
Dworaczek Grzegorz
Erkier Grzegorz
Gepart Marek
Gliwińska Marta
]anowski Rafał
Kita Arkadiusz
Konowalczyk Piotr
Kostecki Adam
Małota Daniel
Mięsowicz Katarzyna
Mika Iwona
Piątek Agata
Radoła Piotr
Stajndor Marek
Szewczyk Witold
Środowska Katarzyna
Tarasiewicz Michał
Wikarek Krzysztof
Wyskiel Grzegorz
Wysowski Michał
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Bremek Waldemar
Buczak Robert
Czmyr Sebastian
Dąbrowski Mirosław
Duda Beata
Dulba Jacek
Dziekan Ewa
Falkiewicz Andrzej
Felka Henryk
Głowacki Zbigniew
Grzegorzewska Maria
Hnat Rafał
Iciaszczyk Katarzyna
Imański Grzegorz
Kalita Ryszard
Kałuża Justyna
Kiszka Tomasz
Kopeć Aleksandra
Madziejczyk Piotr
Mikulska Ewa
Patla Melania
Rauer Andrzej
Słota Zbigniew
Stokłosa Elżbieta
Szastok Wojciech
Wiaderny Sebastian
KL. V "m" TECHNOLOGIA DREWNA W SPECJALNOŚCI MEBLARSTWO
Bańbuła Jacek
Ciemiak Żaneta
Cieślik Tomasz
Czop Sylwester
Filipiak Agnieszka
Gabzdyl Bartosz
Kozera Mariola
Kurowski Zbigniew
Lis Grzegorz
Marcinkowski Robert
Mróz Iwona
Pająk Dionizy
Pawełczyk Ewa
Pietrowska Agnieszka
Płotnicki Jacek
Rudek Sylwester
Rydzek Sebastian
Stanisz Dariusz
Styra Arkadiusz
Szafruga Krzysztof
Włodarczyk Arkadiusz
Wypler Izabela
Zbroiński Rafał
Żurakowski Tomasz


ROK SZKOLNY 1992/93
KL. V "c" BUDOWNICTWO
Brzeziński Remigiusz
Duda Grzegorz
Dzieja Robert
Fuglewicz Wiktor
Gorol Marek
]anik Adrian
Kalinowska Maria
Kamiński Marek
Korczak Barbara
Koza Sławomir
Kremer Marek
Lesiński Piotr
Łukasik Aleksandra
Stanisz Danuta
Maksymczak Aleksander
0chocki Mariusz
Pradella Bożena
Prymas Sebastian
Ramza Mateusz
Skalski Gabriel
Sobala Janusz
Sojka Krzysztof
Świt Dariusz
Wawer Marcin
Wojciechowska Aneta
Woźniczka Jakub
Żmij Iwona
KL. v "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Banasik Rafał
Brodowy Jolanta
Ceglarek Daniel
Chirowski Mariusz
Cierpka Adrianna
Czupryna Tomasz
Dohn Jacek
Dorniok Mariola
Gierasimiuk Wojciech
Hulak Andrzej
Irek Czesław
]ędrak Piotr
Korek Tomasz
Kozioł Marek
Kubisa Sławomir
Marusiak Bartosz
0brzud Piotr
Próba Wojciech
Sady Łukasz
Stefański Paweł
Stępień Aleksander
Szmidt Magdalena
Tobor Barbara
Urbańczyk Krzysztof
Wewior Tomasz
Wolak Andrzej
Zawidlak Barbara
KL. V "m" TECHNOLOGIA DREWNA / W SPECJALNOŚCI MEBLARSTWO /
Brodacka Katarzyna
Dapkun Adam
Drońska Bożena
Dworaczek Katarzyna
Elsner Anna
Gorol Rafał
]ędrzejczyk Marcin
Kałka Aleksander
Ligęza Aneta
Lubina Paweł
Płuciennik Radosław
Rożek Roman
Stachelski Wojciech
Starczewski Mariusz
Szu1c Krzysztof
Śliwa Kornelia
Śmigielska Adriana
Tyburca Maciej
Wawrzyniak Magdalena
Wojciechowski Mariusz
Żyłka Wojciech


ROK SZKOLNY 1993/94
KL. III "a" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bąk Dariusz
Biel Fabian
Błaszczak Artur
Bożek Artur
Chrapek Rafał
Domański Mirosław
Frodel Klaudiusz
Haida Olgierd
]ędrysik Robert
Kłunduk Grzegorz
Kubica Dariusz
Kuszczyk Rafał.
Kuśnierczyk Marcin
Langoś Marian
Maj Arkadiusz
Motyka Adam
Pietrzyk Flawiusz
Porembski Rafał
Sagan Sebastian
Skornik Piotr
Skrobich Mirosław
Sznapka Piotr
Szymura Adam
Szynkowski Piotr
Tazbir Mariusz
Wręczycki Krzysztof
Zorychta Marcin
KL.. V "c" BUDOWNICTWO
Bartosz Sebastian
Chałubiński Robert
Charko Anna
Czyż Andrzej
Franczuk Rafał
Garczarczyk Bartosz
Gordzielik Aleksander
Grabski Wojciech
Gryc Jarosław
Herudziński Marcin
Hoffman Iwona
]abłoński Marek
Jarzębak Sebastian
]aworska Katarzyna
Kicinger Rafał
Kobylańska Anna
Kowal Tomasz
Kukułka Małgorzata
Kuinik Adam
Malarz Iwona
0chocka Anna
0dziomek Konrad
Patoń Artur
Siedlarek Grzegorz
Skoberla Aneta
Słowik Anna
Smolarek Aleksandra
Stasik Artur
Stojek Maciej
Szymonek Adam
Wyskiel Mariusz
Zander Krzysztof
KL.. V "d" BUDOWA DRÓG I MOSTÓW
Celary Grzegorz
Czemy Tomasz
Damaszek Grzegorz
Dudczak Marek
Dyszy Robert
Falska Eliza
Flak Adam
Hatlapa Rafał
Jończyk Piotr
Kaflińska Sylwia
Kanios Mariusz
Kochańska Katarzyna
Konieczny Robert
Kucharczyk Krzysztof
Kuliński Krzysztof
Nikiel Rafał
0ssadnik Sonia
Patschek Grzegorz
Rain Adam
Sadłocha Zbigniew
Sasak Mariusz
Słota Krzysztof
Tasak Marek
Toborek Andrzej
Warwas Violetta
Woźniak Piotr


ROK SZKOLNY 1994/95
KL. III "a"
Badura Aneta
Bartkowiak Ireneusz
Cichoń Katarzyna
Chmielewski Szymon
Dereń Jarosław
Domagała Andrzej
Filipowski Krzysztof
Florek Robert
Franas Roman
Gabryś Dariusz
Garus Katarzyna
]ochlik Marek
]oszko Wojciech
Kaczmarski Grzegorz
Kander Marek
Kardasiński Roman
Kempa Rafał
Kluska Tadeusz
Konarski Marek
Krzak Krzysztof
Kwarciński Krzysztof
Lebek Jacek
Mielnicki Adam
Nizler Adam
Nowak Piotr
Podstawa Sebastian
Pogoda Adam
Sommer Piotr
Szeliga Krzysztof
Szewczyk Sebastian
Szlachta Tomasz
Wójcik Mariusz
KL.. V c1 BUDOWNICTWO OGÓLNE
Basa Robert
Bugajski Zbigniew
Cichoń Arkadiusz
Ciepał Izabela
Dyrda Tomasz
Guc Paweł
Horzela Krzysztof
Jankowiak Adam
Korzeczek Marcin
Kostur Sławomir
Kuberek Arkadiusz
Lipok Aldona
Łukasik Rafał
Migała Marcin
Naskręt Marek
Pierzchała Paweł
Podbucki Przemysław
Rajca Krzysztof
Rożniewski Michał
Sendal Łukasz
Siulczyński Tomasz
Smejlis Katarzyna
Tomys Krzysztof
Wińszczyk Mariusz
Wyparło Karol
Zarzycka Wioletta
KL. V "c2" BUDOWNICTWO OGÓLNE
Bożek Rafał
Chudy Aneta
Deloch Tomasz
Ferdyn Beata
Fityka Adam
Grzonowicz Sabina
Hilla Marcin
Kaj Ireneusz
Kich Zbigniew
Kicinger Andrzej
Korejwo Przemysław
Majkowska Mariola
Matuszewski Paweł
0rzeł Łukasz
Skitał Zbigniew
Sobala Adrian
Stokłosa Marek
Szenkel Sławomir
Sczygielski Dariusz
Szastak Ewa
Szymczyk Marcin
Śliczny Maciej
Tyblewski Piotr
Wasiak Piotr
Włodarczyk Marek
Woźniczka Rafał
KL. V "d" DROGI I MOSTY KOŁOWE
Biernacki Mariusz
Błoński Piotr
Cziba Marceli
Fabisiak Sabina
Gertz Anna
Gowik Mariusz
Grzegorzewska Agnieszka
Gtygierek Arkadiusz
Jaworska Bożena
Kaczmarek Marcin
Kadłubiec Magdalena
Kanios Agnieszka
Karpowicz Grzegorz
Klimas Aleksander
Krala Łukasz
Makles Krzysztof
Piekarczyk Robert
Pietrzykowska Anna
Polak Adam
Poloczek Tomasz
Przybylak Mariusz
Pyrkosz Katarzyna
Rurarz Przemysław
Rytlewska Renata
Skrzypiec Monika
Słota Krystian
Surowiec Marzena
Tekiela Marzena
Wlach Adam
Zieliński Krzysztof


ROK SZKOLNY 1995/96
5c - wychowawca mgr Kazimierz Maruszczyk
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Bandura Jerzy
Baran Rafał
Bogacki Jacek
Dwornik Anna
Dźwigał Marcin
Frycz Jarosław
Gajda Adrian
Hałat Tomasz
Jezienicki Rafał
Kowolik Ryszard
Krzykowski Bartosz
Kuźlik Robel1
Ławik Krzysztof
Mizerski Grzegorz
Musielak Wojciech
Nalaskowski Marek
Piekacz Adrian
Ptak Damian
Pytliński Mariusz
Rzepka Sebastian
Siwecki Marek
Stankiewicz Agnieszka
Stępień Marek
Szeremeta Grzegorz
Tarasiewicz Mariusz
Watoła Mat1a
Zieliński Wojciech
Żerdzińska Grażyna
5c2 - wychowawca mgr Krystyna Kurp
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Brandt Robert
Dolina Mariusz
Dudek Tomasz
Furman Mirosław
Janas Magdalena
Janeczek Robert
Jeżowska Jagoda
Jeżowska Joanna
Kapała Mariola
Kowolik Janusz
Kowolik Krzysztof
Kuban Karol
Ligęza Marcin
Mitas Damian
Molodecka Katarzyna
Paluszkiewicz Wojciech
Pancewicz Ewa
Pieczka Aleksandra
Plewnia Jacek
Swarlik Rafał
Tabor Adrain
Waniek-Szweda Wioletta
5d - wychowawca mgr Grażyna Zasada
specjalność: drogi i mosty kołowe zawód: technik budownictwa
Adamczyk Sławomir
Banaś Krzysztof
Długosz Rafał
Kamiński Bartłomiej
Karczewski Tomasz
Koziołek Radosław
Michta Robert
Nycz Krzysztof
Skalski Jarosław
Sosinka Iwona
Wierszyłło Karina
Wietrzyk Monika
Zgoda Edward
Żbik Grzegorz
Żukow Paweł
5m - wychowawca inż. Jan Wojdyła
specjalność: meblarstwo zawód: technik technologii drewna
Bembenek Joanna
Boruch Daniel
Dądela Robert
Durys Dorota
Frątczak Aneta
Górecki Marcin
Jeleń Aneta
Kocot Angelika
Marszałek Wojciech
Milewski Grzegorz
Mocha Katarzyna
Musiał Sylwia
Nowosińska Katarzyna
Odachowski Marcin
Olizarowicz Tomasz
Olszewski Mariusz
Prymas Adam
Syma Witold
Śliwiński Marek
Ufniak Krystia
3a - wychowawca mgr Zdzisława Bielecka
specjalność: budownictwo ogólne zawód: technik budownictwa
Banek Marek
Bochon Marek
Cedro Edmund
Chałupa Sebastian
Fudyma Aneta
Gruszka Piotr
Klicki Zbigniew
Lewicka Judyta
Micek Adam
Migała Tomasz
Neims Mirosław
Nowak Dominik
Sowińska Małgorzata
Stacha Tomasz
Straszok Arkadiusz
Szeliga Aneta
Śleboda Paweł
Świerzy Aneta
Truchan Adrian
Urbańczyk Zbigniew
Woźniak Janusz
Zawartka Maciej

ROK SZKOLNY 1996/97
5cl - wychowawca mgr Ryszard Woroniak
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Bończyk Marek
Bujak Bartjomiej
Dymańska Aneta
Czarnecki Artur
Flak Michał
Gapys Piotr
Grabowski Adam
Kandora Krzysztof
Klaczka Tomasz
Koziarz Łukasz
Kucharz Tomasz
Kwolek Bartosz
Łacina Aleksander
Macowicz Marek
Maruszczyk Adam
Mróz Rafał
Nalepka Grzegorz
Nowalczyk Paweł
Okoń Szymon
Pacek Rafał
Paseł Robert
Piontek Adrian
Sikora Szymon
Sroka Agnieszka
Soiński Paweł
Szweda Krzysztof
Wieczorek Marcin
Wilkus Sebastian
Wojciechowski Marek
5c2 - wychowawca mgr Lucyna Barańska
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Będkowski Marcin
Drozdziel Wojciech
Dyrda Monika
Horzela Wojciech
Jaron Marcin
Kasza Tomasz
Kiwic Jakub
Koch Wojciech
Kubik Adam
Libek Dominik
Merchel Lucjan
Moliński Mirosław
Nagrodzki MiJosz
Naleźniak Marcin
Nowok Adam
Olejek Janusz
Pierz Krzysztof
Przewłocki Robert
Radecka Agnieszka
Radziejewska Katarzyna
Stotko Anna
Studzińska Lilianna
Szubelak Tomasz
Winiewicz Krzysztof
Woźniak Sebastian
Zając Szymon
5d - wychowawca mgr Jadwiga Radzikowska
zawód: technik budownictwa zawód: technik technologii drewna
Buchacz Seweryn
Cygan Grzegorz
Foryś Arkadiusz
Gątkiewicz Marzena
Jaroń Grzegorz
Kapcia Krzysztof
Konachowicz Patryk
Krakowski Ryszard
Kuśmirek Robert
Mikutra Mirosław
Miszczyszyn Adam
Pyclik Paweł
Solińska Izabela
Szymanowicz Marcin
Szymański Jacek
Środecki Piotr
Tymochowicz Tomasz
Wach Agnieszka
5m - wychowawca - mgr Anna Łukasik
specjalność: drogi i mosty kołowe specjalność: meblarstwo
Banaś Marek
Bialy Sebastian
Cierniak Izabela
Czarnecka Nina
Czarnecki Paweł
Drosik Tomasz
Jabłoński Dariusz
Kiedos Grzegorz
Knieja Jacek
Kukulski Janusz
Marcela Marcin
Mikołajczyk Adam
Mitas Wojciech
Muskus Izabela
Ożga Marzena
Pietrzyk Tomasz
Sadowska Aleksandra
Skolik Katarzyna
Stich Maciej
Szczepaniak Marek
Wasiak Przemysław
Witas Marcin
Zdrzalek Mirosława
Żydek Piotr
3a - wychowawca mgr inż. Stefania Gzyl
specjalność: budownictwo ogólne zawód: technik budownictwa
Gagat Iwona
Garstecki Paweł
Grzesiak Daniel
Habura Grzegorz
Kamiński Krzysztof
Komander Marek
Konecki Ireneusz
Kowalski Adam
Kukla Grzegorz
Majnusz Gabriela
Marker Sebastian
Olczyk Sebastian
Osuch Borys
Peda Paweł
Pęciak Agnieszka
Romaniec Bogusław
Skrok Dominik
Sobczyk Rafal
Starczewski Mariusz
Szafran Adam
Śliżewski Daniel
Toms Tomasz
Walisko Daniel
Woźnikowski Krzysztof
Zasucha Zenon
Żak Tomasz


ROK SZKOLNY 1997/98
5d - wychowawca mgr inż. Magdalena Dróżdż
specjalność: drogi i mosty kołowe zawód: technik budownictwa
Babula Piotr
Biliszak Grzegorz
Bochenek Maciej
Bugajska Beata
Capek Mariusz
Cofor Michał
Dolny Marcin
Dworzyński Lesław
Hardyk Jacek
Janik Dariusz
Jastrzębski Rafał
Knera Piotr
Krzyżanowski Grzegorz
Kutta Ziemowit
Łazarz Wojciech
Mazurek Akadiusz
Michalski Borys
Mróz Klaudiusz
Mucha Ryszard
Nazwalska Joanna
Nierychlo Jakub
Nowak Karina
Paś Krzysztof
Sierocińska Monika
Syrnicka Izabela
Wierzbicki Mariusz
Ziębicka Aleksandra
5c1- wychowawca mgr inż. Pelagia Kupka
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Banaś Przemysław
Bąk Wojciech
Blachnicki Tomasz
Chlodek Anna
Chocholek Wojciech
Chwist Daniel
Flak Jakub
Gajda Sławomir
Hetmańczyk Tadeusz
Jończyk Jarosław
Kotyś Maciej
Krajcer Damian
Krajewski Krzysztof
Łytka Małgorzata
Magola Damian
Matusiak Joanna
Pogorzelski Krzysztof
Ratuszny Aneta
Sołtysiak Sławomir
Szeremeta Adam
Śliwiński Sebastian
Tomala Dariusz
Walczuch Adam
Węgrzyn Wojciech
Wiśniowski Andrzej
Żmij Ryszard
5c2 - wychowawca mgr inż. Leokadia Iwaszkiewicz
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Biadacz Łukasz
Cholewa Robert
Cichoń Łukasz
Czajkowski Dawid
Dziedzic Rafał
Florkowska Magdalena
Głąb Sebastian
Gryzak Stanisław
Jakubek Wojciech
Jeziorski Przemysław
Kirszniok Krzysztof
Kludacz Marcin
Krzepkowski Piotr
Kubik Damian
Mazurkiewicz Wojciech
Mgłosiek Katarzyna
Mielniczuk Jarosław
Nalepka Dariusz
Parlicki Piotr
Rak Grzegorz
Rzepa Adam
Szewczyk Grzegorz
Wrodarczyk Wojciech
3a - wychowawca mgr Zofia Frydman Frycz specjalność:
budownictwo ogólne zawód: technik budownictwa
Burecki Grzegorz
Cogiel Przemysław
Czerwiński Adam
Franusik Jan
Giza Krzysztof
Guła Daniel
Jasiński Ireneusz
Jóskowiak Damian
Kamiński Daniel
Kluszczyński Roman
Kłosek Krzysztof
Krasnodębska Izabela
Krzemień Tomasz
Kubicz Rafał
Lesz Wojciech
Maroszek Łukasz
Możejko Tomasz
Nawrot Paweł
Pietryga Rafał
Romanowski Marcin
Rudolf Andrzej
Smolarek Krzysztof
Tabaka Katarzyna


ROK SZKOLNY 1998/99
5c - wychowawca mgr inż. Krystyna Prokop
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Babik Adam
Bielecki Łukasz
Capek Rafał
Drzazga Agata
Duda Rafał
Filewicz Krzysztof
Filipek Krzysztof
Godlewski Arkadiusz
Golder Radoslaw
Kaczmarczyk Radosław
Kinicka Marzena
Kluza Łukasz
Konopelski Tomasz
Kowolik Alicja
Legierski Marcin
Leszczyński Grzegorz
Lipior Rafał
Łukowicz Dorota
Majdański Daniel
Majkowska Zuzanna
Maziarka Bartosz
Mikunda Szymon
Piekarczyk Wojciech
Plawgo Marcin
Pogoda Adam
Pradellok Henryk
Rytel Bartosz
Sobolewski Krzysztof
Sobotkiewicz Anna
Szafruga Piotr
Toborek Anna
Wiśniewska Magdalena
Woźniczka Marek
Woźniczka Tomasz
Żegleń Marcin
5d - wychowawca mgr Zbigniew Chwedorowicz
specjalność: drogi i mosty kołowe zawód: technik budownictwa
Chaber Edward
Chruślak Anna
Cuber Agnieszka
Falski Grzegorz
Gordzielik Michał
Kamińska Beata
Kapcia Sebastian
Klimasz Iga
Kurek Krystyna
Kurpios Joanna
Kuzynko Marzena
Losiak Klaudia
Olszowski Michał
Owczarek Joanna
Pańczyk Joanna
Pieklowska Hanna
Przywara Marcin
Smak Łukasz
Sobczyk Marcin
Sopa Sabina
Stawarz Dariusz
Ślusarek Artur
Trefon Dawid
Zajączkowski Marcin
Zenhal Aleksandra
5m - wychowawca mgr Lucyna Miszkiewicz
specjalność: meblarstwo zawód: technik technologii drewna
Barwinek Iwona
Bylica Krystian
Chytra Przemyslaw
Dankiewicz Michał
Ducka Izabela
Dudek Przemysław
Fitzner Gabriela
Gawlik Sebastian
Grondziok Przemyslaw
Jabońska Ewa
Joszki Dariusz
Klimowicz Grzegorz
Kowalska Anna
Koźmiński Tomasz
Kuczkowska Justyna
Kurowska Bronis!awa
Kwiecień Artur <;br />Piątkowski Grzegorz
Pieczaba Sebastian
Piotrowski Krzysztof
Pryga Jarosław
Samecka Natalia
Szkutnik Dorota
Tomczak Sonia
Zbroiński Andrzej
3a - wychowawca mgr Zdzisława Bielecka
specjalność: budownictwo ogólne zawód: technik budownictwa
Biel Przemysław
Buda Małgorzata
Chmielorz Damian
Foit Sebastian
Goniwiecha Mariusz
Grycman Tomasz
Hepa Lukasz
Jurgielewicz Mariusz
Karcher Sebastian
Liberski Tomasz
Mazurek Bożena
Niedziela Beata
Partyka Anna
Paruzel Marek
Samek Arkadiusz
Tarasiuk Agnieszka
Wilczok Marek
Zgierski Adam
Ziółkowski Sławomir


ROK SZKOLNY 1999/2000
Liceum Zawodowe 3a - wychowawca mgr inż. Stefania Gzyl
specjalność: budownictwo ogólne zawód: technik budownictwa
Bednarski Marcin
Bembenek Adrian
Czornik Rudolf
Glodny Michał
Hryciuk Daniel
Maciejczuk Kazimierz
Maleljka Wojciech
Mańko Tomasz
Misz Bartłomiej
Młynarczyk Tomasz
Ogonowska Agnieszka
Piwowarski Krzysztof
Ryndak Marcin
Szwajkowski Beniamin
Szwarc Marcin
Szybalski Adrian
Werner Adam
Wyciślik Beata
Zarębiński Jarosław
Żelisko Dorota
4b - wychowawca mgr Grażyna Zasada
zawód: renowator zabytków architektury
Bochenek Wojciech
Bzymek Maciej
Ferdyn Agnieszka
Flak Agnieszka
Garbaciak Bożena
Jałkiewicz Agnieszka
Kondracziuk Nina
Kowalska Anna
Lisik Ewelina
Materna Beata
Molenda Wojciech
Piętka Agnieszka
Orłowski Arkadiusz
Pisko Grzegorz
Pokojowczyk Jacek
Prenzena Kornelia
Roszczyk Joanna
Ryszczyk Katarzyna
Szafulera Katarzyna
Szynczewski Michał
Wróbel Patrycja
Zabiegło Katarzyna
Ziętek Adam
5c1 - wychowawca mgr Jadwiga Piotrowska-Szczepaniak
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Bisaga Marcin
Czwordon Piotr
Dubiel Mariusz
Graczyk Patryk
Grudzień Adam
Jankowiak Krzysztof
Kazirod Bartłomiej
Kozłowski Marcin
Kubik Tomasz
Lewandowski Dominik
Maruszczyk Bartosz
Mikołajczyk Dorota
Nowak Jacek
Nowrot Grzegorz
Osika Marta
Ożóg Tomasz
Pawłowski Michał
Przymus Robert
Samojluk Adam
Szalewska Sylwia
Szwenk Sabina
Śpiewok Ewa
Węglowski Wojciech
Wolak Adam
Zabłocka Agata
5c2 - wychowawca mgr Krystyna Kurp
specjalność: budownictwo zawód: technik budownictwa
Balbus Anna
Drzyzga Rafał
Dymański Jarosław
Felisiak Rafał
Gajoch Tomasz
Grund Adam
Jaskulski Tomasz
Kusior Przemysław
Lesiak Tomasz
Łukacz Marcin
Machaczka Patrycja
Międzik Jacek
Mróz Tomasz
Owczarzy Krzysztof
Pełka Daniel
Plawgo Adam
Sykosz Marcin
Szymonik Szymon
Śmieszny Beata
Wylężek Mirosław
Zięba Tomasz
Zimoch Katarzyn
5d - wychowawca mgr inż. Ilona Mrozek
specjalność: drogi i mosty kołowe zawód: technik budownictwa
Adamczyk Marek
Bałuka Karolina
Bartyzel Michał
Bogacki Krzysztof
Chrzan Dezyderiusz
Chwalana Przemysław
Cieślik Wojciech
Czernikarz Rafał
Droś Katarzyna
Janiszewski Jarosław
Kapica Tomasz
Koza Marta
Madej Aleksandra
Magdziarz Irena
Metner Małgorzata
Naróg Piotr
Opara Marzena
Stachoń Kamila
Stępień Andrzej
Strański Adam
Szynkowski Paweł
Wojenek Błażej
5m - wychowawca mgr inż. Franciszek Gierszewski
specjalność: meblarstwo zawód: technik technologii drewna
Boruta Anna
Borycka Marzena
Brzeszkiewicz Marzena
Dzida Marlena
Elzner Agnieszka
Gawęda Elżbieta
Iwa Arkadiusz
Jagielnicka Agnieszka
Kasperski Błażej
Kowalska Katarzyna
Krzywański Sławomir
Kukła Rafał
Madej Ilona
Mikrut Beata
Mościński Krzysztof
Orłowski Wojciech
Podwórny Justyna
Rogacki Krystian
Rosińska Anna
Skolik Aneta
Słota Daria
Tybinka Małgorzata
Tyński Michał
Wojczyk Joanna
Wyląg Xymena
Zdebel Joanna
Żołnierewicz Tomasz
Żugler Wojciech

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl